Zadaj pytanie

Zadaj pytanie o powrót

Zapraszamy do zadawania pytań dotyczących spraw związanych z powrotem do Polski. Odpowiedzi na nie udziela zespół redakcyjny portalu we współpracy z ekspertami z administracji rządowej i samorządowej.

Odpowiedzi udzielamy w terminie do 14 dni. W wyjątkowych sytuacjach termin może zostać przedłużony, o czym poinformujemy autora pytania. W razie nieotrzymania w ciągu 14 dni odpowiedzi na pytanie należy sprawdzić, czy nie mamy przepełnionej skrzynki pocztowej oraz czy program pocztowy nie zidentyfikował odpowiedzi jako SPAM. W razie problemów prosimy o kontakt na adres info.powroty@zielonalinia.gov.pl

Jeżeli chcesz poznać odpowiedź na swoje pytanie od razu, zajrzyj do Powrotnika albo sprawdź, czy ktoś już nie pytał o to samo w dziale Pytania i odpowiedzi.

Administratorem danych osobowych jest Komendant Główny OHP z siedzibą w Warszawie (00-349 Warszawa, ul. Tamka1). Dane wpisane w formularzu kontaktowym (adres e-mail, imię i nazwisko lub nick, kraj) będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z Polityką Prywatności.

 

Formularz
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Upewnij się, że podany adres e-mail jest prawidłowy i nie zawiera żadnych błędów

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Podaj wynik działania: 3 - 7 =