Powrót

Zasady przekraczania granicy Polski przez obywateli Wielkiej Brytanii, Irlandii Półn. oraz obywateli brytyjskich terytoriów zamorskich po 1.01.2021 r.

Od 1 stycznia 2021 roku zmienią się zasady przekraczania granicy przez obywateli Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii, Irlandii Północnej oraz obywateli brytyjskich terytoriów zamorskich. Jako obywatele państwa trzeciego będą podlegać standardowi odprawy szczegółowej.

Czytaj więcej na stronach serwisu

Źródło: Straż Graniczna, „Zasady przekraczania granicy Polski przez obywateli  Wielkiej Brytanii, Irlandii Półn. oraz obywateli brytyjskich terytoriów zamorskich po 1.01.2021 r.”, 29.12.2020


Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.powroty.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

W przypadku treści aktualizowanych przez współpracujących z serwisem powroty.gov.pl ekspertów z ministerstw i innych publicznych instytucji odpowiedzialność za przekazane informacje ponoszą ww. instytucje.