Olga Tokarczuk - laureatką literackiego Nobla za rok 2018
To sukces polskiej pisarki, ale także polskiej kultury - powiedział wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński na wieść o literackiej nagrodzie Nobla dla pisarki.
Czytaj więcej na stronach serwisu
Źródło: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, „Olga Tokarczuk - laureatką literackiego Nobla za rok 2018”, 10.10.2019
Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.powroty.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
W przypadku treści aktualizowanych przez współpracujących z serwisem powroty.gov.pl ekspertów z ministerstw i innych publicznych instytucji odpowiedzialność za przekazane informacje ponoszą ww. instytucje.
AKTUALNOŚCI
-
Zmiany w ustawie - Prawo o ruchu drogowym
06.12.2019 -
Dyżur konsularny w Hull
05.12.2019 -
-
Obywatelstwo mnogie a podróże
03.12.2019 -
Pomorskie wspiera powracających z emigracji
03.12.2019