Powrót

Wróć z POWERem! - projekt dla osób, które powróciły z zagranicy do Małoposki

Artykuł zgodny ze stanem prawnym na dzień: 2023-02-13

Oferta adresowana jest dla osób w wieku 18-29 lat, które powróciły z zagranicy albo planują swój powrót do Małopolski. Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest nieprzerwany pobyt za granicą - minimum 6 miesięcy (niezależnie od celu: praca, nauka, zwykły pobyt) oraz powrót w ciągu ostatniego roku, jeśli dotyczy to osoby niepracującej lub w ciągu ostatnich 6 miesięcy, jeśli osoba już znalazła pracę.

W ramach projektu Wróć z POWERem! można skorzystać z  pomocy doradcy zawodowego  i osobistego konsultanta, który pomoże w znalezieniu bezpłatnych kursów i szkoleń, dofinansowania lub dotacji na założenie działalności gospodarczej, podpowie jak załatwić „trudne sprawy” w urzędzie i pomoże w wypełnieniu wniosków o dotację/korzystaniu z platformy e-puap itd. 

Każdy uczestnik naszego projektu może również skorzystać z :

  • porad prawnych – świadczone przez zewnętrzną kancelarię prawną;
  • doradztwa podatkowego – tez firma zewnętrzna;
  • pomocy psychologa;
  • tłumaczenia dokumentów obcojęzycznych ze wszystkich języków – przysięgłe i zwykłe – dokumenty dotyczące pracy, edukacji, listy polecające itp.;
  • coachingu indywidulanego;
  • doradztwa biznesowego.

Uczestnictwo w projekcie i wszystkie usługi są całkowicie BEZPŁATNE, a do tego działamy również ON-LINE - co oznacza, że ze wszystkich usług można skorzystać bez wychodzenia z domu - w przysłowiowych „kapciach”.

 

Więcej szczegółów:

 

W ramach projektu można samodzielnie wybrać sobie termin spotkania poprzez zgłoszenia za pośrednictwem strony:

 

Autor: pociagdokariery.pl