Powrót

„Powrót z dzieckiem” – konkurs!

Powrót z emigracji to skomplikowany logistycznie proces. Wracając z dziećmi nie tylko logistyka musi być brana pod uwagę. Rodzice muszą zadbać również o to, żeby dzieci jak najłagodniej przeszły przez proces przeprowadzki i aklimatyzacji w nowym otoczeniu. Jak sobie z tym radzić? Jakie są Wasze pomysły na powrót z dzieckiem?

Serwis Powroty.gov.pl zaprasza do udziału w konkursie, w którym można wygrać interesujące nagrody.

Co zrobić, aby wygrać nagrodę?

Konkurs dostępny jest na facebookowym profilu serwisu Powroty.gov.pl. Aby wziąć w nim udział, należy pod postem konkursowym dodać komentarz zawierający wskazówki, porady i pomysły na to jak ułatwić dzieciom powrót z emigracji.

Jury, w skład którego wchodzą pracownicy redakcji serwisów Zielona Linia i Powroty, wyłoni 5 laureatów, którym przyzna nagrody w postaci gadżetów serwisu Powroty.gov.pl oraz publikacji dotyczących adaptacji dzieci po przeprowadzce do innego kraju.

Odpowiedzi można przesyłać do 18 grudnia.

Agnieszka Juźwiuk (Powroty.gov.pl)

Do pobrania:

Regulamin konkursu


Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.powroty.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

W przypadku treści aktualizowanych przez współpracujących z serwisem powroty.gov.pl ekspertów z ministerstw i innych publicznych instytucji odpowiedzialność za przekazane informacje ponoszą ww. instytucje.