Powrót

,,Polish After-School Clubs” w brytyjskiej szkole – zajęcia propagujące piękno języka polskiego oraz bogactwo polskiej kultury i historii

Zapraszamy do organizacji w brytyjskich szkołach podstawowych dodatkowych zajęć – ,,Polish After-School Clubs”, propagujących piękno języka polskiego oraz bogactwo polskiej kultury, historii i geografii.

Czytaj więcej na stronach serwisu         

Źródło: Ambasada Rzeczypospolitej Polskiej w Londynie, „,,Polish After-School Clubs” w brytyjskiej szkole – zajęcia propagujące piękno języka polskiego oraz bogactwo polskiej kultury i historii”, 12.04.2019 r.


Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.powroty.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.

W przypadku treści aktualizowanych przez współpracujących z serwisem powroty.gov.pl ekspertów z ministerstw i innych publicznych instytucji odpowiedzialność za przekazane informacje ponoszą ww. instytucje.