GŁÓWNE INFORMACJE:

Nr ewidencyjny:
85261808

Branża:
Logistyka/Spedycja/Dystrybucja

Zarobki:
-

Lokalizacja:
Niemcy, Bad Hersfeld

Ważne do:
2025-07-18

Rodzaj umowy:
Brak
Dodatkowe informacje:
Kierowca C+E - Chłodnia
Miejsce pracy: Bad Hersfeld,Twój zakres obowiązków
- kierowca krajowego transportu dalekobieżnego na chłodniach (+ Benelux)
- załadunek i rozładunek, wymiana palet
- utrzymywanie czystości pojazdu
- przestrzeganie czasu pracy i odpoczynku
- system pracy 2/1, 3/1, 4/1, 6/2 lub stały pobyt
Nasze wymagania
- prawo jazdy kat. C1, C, C1E, CE
- znajomość j. niemieckiego lub angielskiego (na potrzeby kierowcy)
To oferujemy
- pewne stanowisko pracy
- umowę na czas nieokreślony
- atrakcyjne i punktualnie wypłacane wynagrodzenie
- diety
- możliwość dalszego rozwoju/szkolenia
- nowoczesną flotę: Scania, Mercedes Actros MP5, Iveco S-Way
- szybkie procesy decyzyjne
- pracę zespołową w miłej atmosferze
- wsparcie polskojęzycznego pracownika
Hfl Herbst Frischelogistik GmbH
Firma HFL Herbst Frischelogistik GmbH jest rodzinnym przedsiębiorstwem zajmującym się transportem produktów świeżych, mrożonych oraz farmaceutycznych. Z powodu rozszerzenia naszej floty poszukujemy nowych, niezawodnych pracowników.
www.hfl-logistik.com
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Hfl Herbst Frischelogistik GmbH z siedzibą w Bad Hersfeld Niemcy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.Informujemy, że Administratorem danych jest Hfl Herbst Frischelogistik GmbH z siedzibą w Bad Hersfeld 36251 Niemcy przy ul. Hersfelderstraße 26. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Ogłoszenie o pracy tymczasowej:
Nie

Powyższe ogłoszenie o pracę nie jest zweryfikowane przez Urząd Pracy. Wszelkie ryzyko związane z wykorzystaniem informacji zawartej w ogłoszeniu ponoszą użytkownicy.