Archiwum wiadomości Rynku pracy w mediach

 • 09.08.2019

  Ceny prądu wyganiają z Polski miłośników bitcoina

  Przez ostatnie kilkanaście miesięcy rosnące ceny energii dobiły kopalnie kryptowalut w Polsce. Nieuniknione podwyżki w 2020 r. mogą być gwoździem do trumny branży.

 • 09.08.2019

  Czy nauczyciele będą strajkować we wrześniu

  „Jeśli będzie strajk, to ja w nim nie wezmę udziału. Nie ma już o co walczyć, opluli nas” mówi jedna z wrocławskich nauczycielek w odpowiedzi na pytanie, czy pracownicy oświaty będą kontynuować protest po rozpoczęciu roku szkolnego.

 • 09.08.2019

  Elektrownie słoneczne w cenie. Kto zbije na tym majątek?

  Na polskim rynku rozpoczęła się mocna rywalizacja o projekty elektrowni słonecznych. Ten rodzaj produkcji energii staje się coraz bardziej konkurencyjny, energię ze słońca chcą kupować przedsiębiorcy i państwo.

 • 09.08.2019

  Jak frankowicz może wygrać z bankiem

  Nawet 10 tys. zł może kosztować frankowicza obsługa prawna i konieczność pokrycia kosztów sądowych związanych z próbą odzyskania nadpłaconych rat kredytu - informuje Business Insider Polska.

 • 09.08.2019

  "Mieszkanie Plus" także na Podhalu

  PFR Nieruchomości, spółka odpowiedzialna za realizację programu "Mieszkanie Plus", kupiła od małopolskiego TBS-u działkę w Nowym Targu – dowiedziała się PAP ze źródeł zbliżonych do jednej ze stron transakcji.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.