• 31.07.2020

  Bezpłatny nawigator kariery pomaga szukać pracy

  Darmowy dostęp do Systemu Nawigatora Kariery ma być wsparciem dla osób, które potrzebują odpowiedzi na pytanie: jaka kariera jest dla nich najlepsza, jaką satysfakcję z pracy będą mieć na określonym stanowisku pracy czy też jakie mają mocne strony, o których mogą opowiedzieć potencjalnemu pracodawcy.

 • 31.07.2020

  Delegowanie pracowników w chaosie po 30 lipca

  Od dzisiaj zaczynają obowiązywać nowe unijne przepisy regulujące zasady delegowania pracowników do innych państw członkowskich. Niestety większość krajów nie jest na te zmiany jeszcze przygotowana. Firmy będą miały trudność z ustaleniem, do jakich zasad mają się stosować, gdzie wysyłać dokumenty czy w jakim miejscu uzyskać informacje o lokalnych regulacjach dotyczących wymaganych warunków pracy.

 • 31.07.2020

  Dobre wieści z rynku pracy

  Polska po raz kolejny znalazła się w czołówce państw unijnych pod względem najniższej stopy bezrobocia.

 • 31.07.2020

  Dodatek solidarnościowy: wypłacono już 166 mln zł wsparcia

  Do tej pory złożono już ponad 127 tys. wniosków o przyznanie dodatku solidarnościowego, zostały wypłacone świadczenia na kwotę 166 mln zł. Jest to wsparcie dla tych osób, które w następstwie COVID-19 utraciły pracę. Jeszcze dziś można składać wnioski o przyznanie wsparcia za lipiec włącznie.

 • 31.07.2020

  Dodatki motywacyjne dla funkcjonariuszy: Jest rekomendacja senackiej komisji dla wprowadzenia poprawek

  Senacka Komisja Samorządu Terytorialnego i Administracji Państwowej zarekomendowała wprowadzenie poprawek do ustawy o wsparciu służb mundurowych. Rekomendowane poprawki dotyczą m.in. podwyższenia maksymalnej kwoty zwrotu kosztów ochrony prawnej policjantów oraz wyżywienia w naturze.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.