• 29.07.2020

  Czy w organizacjach pozarządowych można dobrze zarobić?

  Praca w organizacji pozarządowej to ciekawe miejsce dla rozwijania swojej kariery ze względu na to, że można działać na rzecz społeczeństwa. Jednak jej głównym mankamentem jest to, że wiele osób pracę w takich miejscach kojarzy z niskimi zarobkami. Czy rzeczywiście tak jest? Ile zarabiają osoby zatrudnione w tym sektorze? Na te i inne pytania odpowiedź znajdą Państwo w niniejszym artykule.

 • 29.07.2020

  Elastyczne formy zatrudniania przestają być samym złem

  Elastyczność to słowo klucz, które wyłania się z raportu Hays Poland na temat nowych form zatrudniania. Ich plusy i minusy? W ich postrzeganiu wiele zmieniła pandemia koronawirusa.

 • 29.07.2020

  Firmy chcą badać pracowników. Czekają na wytyczne

  Firmy czekają na wytyczne, jak mają walczyć z alkoholem, narkotykami i wirusami u zatrudnionych - pisze środowa "Rzeczpospolita".

 • 29.07.2020

  Firmy coraz bardziej sceptyczne. Obawiają się powrotu obostrzeń

  Po czerwcowej poprawie nastrojów przedsiębiorcy znów zaczęli widzieć swoją przyszłość w ciemniejszych barwach. Prawie 46 proc. respondentów negatywnie ocenia kondycję swojej firmy (wobec 38 proc. w zeszłym miesiącu) – pokazują wyniki najnowszego badania Centrum Monitoringu Sytuacji Gospodarczej.

 • 29.07.2020

  Hybrydowy model pracy zostanie z nami. Nie liczy się miejsce, a cel pracy

  Koronawirus przedefiniował podejście do pracy. Jesteśmy świadkami stopniowego odchodzenia od koncepcji „miejsca” pracy, w kierunku jej „celu”. Migracja coworkingów poza centrum miasta, urządzanie ergonomicznych stanowisk pracy w domu i wirtualna symulacja “pogawędek przy ekspresie do kawy” będą najbardziej widocznymi zmianami u progu nowej ery pracy hybrydowej.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.