• 22.06.2021

  Aviva ocenia swój program. Wyjątkowy urlop okazał się strzałem w dziesiątkę

  23 czerwca, czyli dokładnie w Dzień Ojca, pierwsza osoba spośród pracowników Avivy kończy swój drugi urlop „bobasowy”. Na powiększenie rodziny czeka też kilku innych pracujących ojców, którzy wcześniej korzystali już z tego benefitu.

 • 22.06.2021

  Blisko co czwarty pracownik fizyczny nie jest zadowolony z wynagrodzenia

  Blisko 4 na 10 pracowników fizycznych nie jest zadowolonych z otrzymywanego wynagrodzenia. To zdecydowanie więcej od odsetka osób, które deklarują, że ich zarobki są odpowiednie – wynika z opublikowanego we wtorek badania przeprowadzonego przez Pracuj.pl.

 • 22.06.2021

  Jest bezzwrotna pomoc na założenie firmy. Można już składać wnioski

  Od poniedziałku w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Opolu można składać wnioski na bezzwrotne wsparcie finansowe rozpoczęcia działalności gospodarczej - poinformował rzecznik WUP Opole Mirosław Ochyra.

 • 22.06.2021

  Jest jeden warunek, by nie bać się o pracę. Kto nie będzie tego umiał, wypada z gry

  Kompetencje związane z pracą ludzi, maszyn i algorytmów będą coraz bardziej pożądane na rynku pracy. Jak wskazuje raport „2021 Deloitte Global Human Capital Trends”, jednym z pięciu głównych trendów jest tworzenie „superzespołów”, czyli ścisła współpraca ludzi i technologii, by osiągać jak najlepsze wyniki.

 • 22.06.2021

  Masowy odpływ pracowników zatrzymany. Pomógł jeden przepis

  Wprowadzony w tarczy antykryzysowej zapis przedłużał wizę cudzoziemców na cały czas obowiązywania stanu epidemicznego i 30 dni po jego zakończeniu. Z „Barometru Polskiego Rynku Pracy” Personnel Service wynika, że już 46 proc. firm dzięki temu zapisowi zatrzymało pracowników z Ukrainy w swojej firmie. To tym istotniejsze, że rekrutacja jest teraz utrudniona. Twierdzi tak aż 54 proc. pracodawców.

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.