• 30.10.2017

  Dobre maniery podczas rozmowy kwalifikacyjnej [WYWIAD]

  Jest mnóstwo poradników nt. zachowania na rozmowie kwalifikacyjnej. Wciąż jednak wiele osób ma wątpliwości jak się zachować, kto pierwszy podaje rękę, czy wypada poprosić o wodę. Sprawdźmy to!

 • 25.09.2017

  Konflikty są potrzebne [WYWIAD]

  Z czego wynikają konflikty w pracy? Dlaczego czasami są potrzebne? Czy rywalizacja w pracy rzeczywiście przekłada się na zysk firmy? Izabela Kielczyk, psycholog biznesu z wieloletnim doświadczeniem, zdradza kilka patentów na to, jak pracować (i zarządzać), aby wszystkim żyło się lżej!

 • 28.08.2017

  Spacer po Podlasiu a spełnienie zawodowych marzeń [WYWIAD]

  Rzuciła stabilną pracę w szkole i wywróciła swoje życie do góry nogami. Teraz spełnia się zawodowo w pracy marzeń, którą zdobyła… przypadkiem! - Uwielbiam pracę z ludźmi – ich się nie da oszukać, wiedzą, kto jest autentyczny i daje z siebie wszystko – tłumaczy Anna Kraśnicka, licencjonowany przewodnik po Podlaskiem.

 • 31.07.2017

  Walka o umysły, czyli jak nauka programowania odmieni uczniów [WYWIAD]

  ZAKUJ – ZDAJ – ZAPOMNIJ odejdzie do lamusa? Są na to szanse – tłumaczy Piotr Rek, który szkoli nauczycieli z umiejętności wykorzystywania nowych technologii na lekcjach.

 • 26.06.2017

  Praca już na nich czeka - szkoła programistów

  Wielkie pieniądze na start to mit, ale później można liczyć na imponujące zarobki i bogaty pakiet pozapłacowy. Jak dojść do tego etapu? Zdradza nam Marcin Kosedowski ze szkoły programowania online: W zależności od osoby i języka programowania, który wybierze, pracę w zawodzie można znaleźć nawet po 3 miesiącach od rozpoczęcia nauki, chociaż zwykle trwa to od 4 do 7 miesięcy…

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.