Centrum szkoleniowe PKP Energetyka szuka szkoleniowca

Poligon szkoleniowy należący do PKP Energetyka szuka trenera ds. szkoleń i bezpieczeństwa. W placówce w Słotwinach k. Łodzi są do dyspozycji multimedia, virtual reality oraz e-learning, więc praca...

PUP Konin - Jednorazowe środki na działalność gospodarczą dla osoby poniżej 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie ogłasza nabór wniosków na jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej. Planowana wysokość dotacji wynosi 17 000,00 złotych.

PUP Konin - Jednorazowe środki na działalność gospodarczą dla osoby powyżej 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie ogłasza nabór wniosków w sprawie przyznania osobie bezrobotnej jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej. Planowana wysokość przyznanej dotacji...

Stawki ZUS dla przedsiębiorców

Składki na ubezpieczenia dla przedsiębiorców. ZUS preferencyjny. ZUS przedsiębiorcy

Zus w liczbach

ZUS W LICZBACH 915,46 Stawka ubezpieczenia społecznego (standardowa) 214,66 Stawka ubezpieczenia społecznego (preferencyjna) ...

PUP Konin - Dofinansowanie wynagrodzenia osoby powyżej 50. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie osoby bezrobotnej powyżej 50. roku życia.

Biuro może być kluczowe w rekrutacji

Nowe badania Grafton Recruitment oraz CBRE pokazuje, że jeśli biuro będzie w lepszej lokalizacji, to Polacy bardzo poważnie rozważą zmianę pracy. Wybiorą też takie miejsce zatrudnienia, które...

HP wprowadza w Polsce płatny program rodzicielski

Hewlett Packard Enterprise (HP) ogłosiło nowy element swojego programu Work That Fits Your Life. Jest to 26-tygodniowy płatny program rodzicielski, w ramach którego matki i ojcowie pracujący dla HP...

BCC ogłosiło nabór do nowej edycji konkursu „Pracownik roku”

To trzecia edycja konkursu. Organizują ją Business Centre Club (BCC) i 4 Business & People. Konkursem chcą zwrócić uwagę na wyzwania stojące przed polską gospodarką.

PUP Konin - Nabór wniosków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Emerytki bardziej aktywne, ale to emeryci częściej wracają na rynek pracy

Są doświadczeni, otwarci, czują się związani z miejscem pracy - tak pracodawcy charakteryzują baby boomersów (pokolenie urodzone w latach 1945 – 1964).

PUP Konin - Wstępne zapotrzebowanie na środki z rezerwy KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie zbiera informacje dotyczące przewidywanego na 2020 rok zapotrzebowania pracodawców na finansowanie działań na rzecz kształcenia ustawicznego pracowników i...

PUP Koło - Nabór do projektu POWER V

Powiatowy Urząd Pracy w Kole ogłasza otwarty nabór wniosków w ramach kontynuacji realizowanego projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolskim (V)".

PUP Koło - Nabór do projektu WRPO V

Powiatowy Urząd Pracy w Kole ogłasza otwarty nabór wniosków w ramach kontynuacji realizowanego projektu pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie kolskim (V)".

PUP Koło - Ankieta dot. zapotrzebowania na środki z rezerwy KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Kole zachęca pracodawców spełniających łącznie dwa kryteria, tj. zatrudniających co najmniej jednego pracownika i posiadających siedzibę bądź miejsce prowadzenia...

PUP Kępno - Porady grupowe i spotkania informacyjne w I kwartale 2020 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Kępnie przedstawił harmonogram porad grupowych i spotkań informacyjnych przypadających w I kwartale 2020 r.

PUP Kalisz - Zasady wydatkowania środków Funduszu Pracy oraz KFS

Wydatkowanie przez Powiatowy Urząd Pracy w Kaliszu środków Funduszu Pracy
w roku 2020 opierać się będzie o działania zmierzające m.in. do zwiększenia efektywności zatrudnieniowej programów...

Podwyżka płacy minimalnej korzystna dla najmniej zarabiających uczestników PPK

Tegoroczna podwyżka płacy minimalnej z 2250 do 2600 zł brutto sprawi, że zwiększy się liczba osób, które będą mogły wpłacać do PPK nie 2 proc. tylko 0,5 proc. pensji.

Kontrakt lub umowa o pracę dla menedżera - ale to nie to samo

Członkowie zarządu oraz dyrektorzy mogą być zatrudniani zarówno w ramach umowy o pracę, jak i innych stosunków prawnych.

To ostatni czas na złożenie ZUS IWA za 2019 r.

Piątek, 31 stycznia, to ostatni dzień na złożenie formularza ZUS IWA z danymi za 2019 r.
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.