• 25.11.2020

  Projekt "Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II"

  Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach od 2019 roku realizuje projekt pod nazwą „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II".

 • 25.11.2020

  PUP Augustów - Poszukiwani pracownicy do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego

  Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Białymstoku wskazał potrzebę zatrudnienia osób na wybrane stanowiska.

 • 25.11.2020

  PUP Lesko - Potwierdzenie gotowości osoby bezrobotnej

  Powiatowy Urząd Pracy w Lesku informuje o telefonicznej realizacji potwierdzenia gotowości do podjęcia zatrudnienia w urzędzie.

 • 25.11.2020

  PUP Rzeszów - Bezpłatne przejazdy komunikacją miejską

  W związku ze stanem epidemii oraz w trosce o bezpieczeństwo osób bezrobotnych i poszukujących pracy Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ograniczy wydawanie zaświadczeń dla osób bezrobotnych upoważniających do bezpłatnych przejazdów komunikacja miejską.

 • 25.11.2020

  PUP Rzeszów - Bon na zasiedlenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie przypomina o trwającym naborze wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30. roku życia w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie rzeszowskim (IV)".

 • 25.11.2020

  PUP Strzyżów - Projekt "Młodzi z POWERem"

  Powiatowy Urząd Pracy w Strzyżowie informuje o realizacji projektu pn. "Młodzi z POWERem" przez Centrum Rozwiązań Biznesowych w Lublinie.

 • 25.11.2020

  PUP Tarnobrzeg - Wydłużenie okresu pobierania zasiłku dla bezrobotnych

  Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu informuje, że w związku z Obwieszczeniem Prezesa Głównego Urzędu Statystycznego z dnia 28 września 2020 r. w sprawie przeciętnej stopy bezrobocia w kraju oraz na obszarze powiatów okres pobierania zasiłku dla bezrobotnych zamieszkałych na terenie działania Powiatowego Urzędu Pracy w Tarnobrzegu od dnia 1.01.2021 r. ulega zmianie.

 • 25.11.2020

  WUP Białystok - Międzynarodowe badanie osób młodych

  Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza do udziału w międzynarodowym badaniu osób młodych nt. ich wizji i planów na przyszłość.

 • 24.11.2020

  PUP Kolbuszowa - Wyposażenie stanowiska pracy

  Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej informuje, że trwa nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażania stanowiska pracy w ramach projektu pozakonkursowego „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kolbuszowskim (V)".

 • 24.11.2020

  PUP Leżajsk - Bon na zasiedlenie

  Powiatowy Urząd Pracy w Leżajsku informuje, że prowadzi bezterminowy nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie leżajskim (V)".

Strony: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  
Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.