Co nowego w Zielonej Linii?

Znajdziesz tu informacje o aktualnych wydarzeniach w naszym Centrum!

Powrót

VI Forum Rynku Pracy

Artykuł zgodny ze stanem prawnym na dzień: 2016-04-05

27 stycznia 2016 r. pracownicy Zielonej Linii oraz ECAM-u uczestniczyli w VI edycji Forum Rynku Pracy organizowanym przez Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku. Targi pracy odbyły się w Zespole Szkół Rolniczych CKP w Białymstoku.

W Forum wzięło udział 91 wystawców oraz ok. 3000 osób poszukujących pracy.

Na targach z ofertami zatrudnienia, staży, praktyk pojawiły się takie firmy, jak: Pronar Sp. z o.o., Poczta Polska S.A., Adampol S.A., czy Unibep S.A. W targach wzięli również udział pracownicy: Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz Izby Skarbowej w Białymstoku. Informację o aktualnie toczących się naborach w służbach przedstawili również funkcjonariusze Policji, Wojska Polskiego oraz Straży Granicznej.

Stoisko Zielonej Linii oraz ECAM-u cieszyło się dużym zainteresowaniem. Nasi pracownicy udzielali odpowiedzi na pytania dotyczące skutecznego poszukiwania zatrudnienia czy uzyskania dotacji na działalność gospodarczą. Zaprezentowaliśmy również najpopularniejsze usługi Zielonej Linii, w tym oferowane w ramach Fabryki CV. Pracodawców zachęcaliśmy do skorzystania z naszych usług w zakresie rekrutacji.

Agnieszka Juźwiuk (Zielona Linia 19524, Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia)


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.