Co nowego w Zielonej Linii?

Znajdziesz tu informacje o aktualnych wydarzeniach w naszym Centrum!

Powrót

Targi pracy „Oko w oko z pracodawcą”

Artykuł zgodny ze stanem prawnym na dzień: 2015-10-28

23 października 2015 r. pracownicy Zielonej Linii oraz ECAM-u uczestniczyli w targach pracy „Oko w oko z pracodawcą”, które odbyły się na Wydziale Ekonomii i Zarządzania Uniwersytetu w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 63.

Targi zorganizowało Biuro Zawodowej Promocji Studentów i Absolwentów Uniwersytetu w Białymstoku. Były one skierowane do studentów, absolwentów oraz innych osób poszukujących pracy. 

Na targach z ofertami zatrudnienia, staży, praktyk pojawiły się takie firmy, jak: Pronar Sp. z o.o., Philip Morris Polska – Distribution, Prudential Polska Sp. z o.o., Open Finance S.A., Brand Distribution Group. W targach wzięli również udział pracownicy: Wojewódzkiego Urzędu Pracy i Powiatowego Urzędu Pracy w Białymstoku, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego oraz Urzędu Kontroli Skarbowej w Białymstoku.

Stoisko Zielonej Linii oraz ECAM-u cieszyło się dużym zainteresowaniem. Nasi pracownicy udzielali odpowiedzi na pytania dotyczące możliwości odbycia stażu czy uzyskania dotacji na działalność gospodarczą. Zaprezentowaliśmy również najpopularniejsze usługi Zielonej Linii, w tym oferowane w ramach Fabryki CV. Pracodawców zachęcaliśmy do skorzystania z naszych usług w zakresie rekrutacji.

Agnieszka Juźwiuk (Zielona Linia, Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia)


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.