Co nowego w Zielonej Linii?

Znajdziesz tu informacje o aktualnych wydarzeniach w naszym Centrum!

Powrót

Targi Pracy na Politechnice Białostockiej

Artykuł zgodny ze stanem prawnym na dzień: 2016-03-30

W październiku 2015 r. odbył się Targi Pracy na Politechnice Białostockiej. Wśród kilkudziesięciu wystawców w wydarzeniu wzięli udział również pracownicy Zielonej Linii.

21 października przeprowadziliśmy warsztat pod tytułem „Zostań rekinem biznesu! Własna firma krok po kroku”.

Spotkanie miało na celu wskazanie zainteresowanym przed wszystkim źródeł pozyskiwania środków na własny biznes oraz warunków i sposobu ubiegania się o wsparcie. Zostały nakreślone także najczęściej popełniane błędy, które uniemożliwiają uzyskanie dofinansowania.

Pracownicy Zielonej Linii opisali drogę, którą musi przejść każdy początkujący przedsiębiorca, czyli obowiązki względem instytucji państwowych. Omówione zostały również przepisy dotyczące składek odprowadzanych do ZUS i przysługujące ulgi.

Warsztaty cieszył się zainteresowaniem, szczególnie wśród ludzi młodych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową.

Joanna Kuzub (Zielona Linia 19524, Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia)


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.