Powrót

MUP Płock - Dotacja dla dla mikro i małych przedsiębiorców

Dyrektor Miejskiego Urzędu Pracy w Płocku ogłasza od dnia 28.02.2021 r. do 31.05.2021 r. nabór wniosków na dotacje dla mikro i małych przedsiębiorców na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej na podstawie Rozdziału 3 Rozporządzenia z dnia 26 lutego 2021 r. w sprawie wsparcia uczestników obrotu gospodarczego poszkodowanych wskutek pandemii COVID-19 (Dz. U. 2021 poz. 371), na zasadach określonych w art. 15zze4 ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczegółowych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2020 poz. 1842 z późn. zm.).

Wnioski należy składać  wyłącznie w postaci elektronicznej poprzez platformę praca.gov.pl  po uruchomieniu przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii użyteczności w postaci elektronicznego formularza wniosków  po opatrzeniu ich kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym.

Wnioski złożone bez wymaganego podpisu nie będą podlegały procedurze rozpatrzenia. Złożone  wnioski  zostaną rozpatrzone pod kątem formalnym i merytorycznym.

Informacji udzielają pracownicy MUP pod numerem telefonu: 24 367-18 66/11 w godz. od 8.00 do 15.00.
 
Szczegółowe informacje nt. tarczy znajdują się na stronie internetowej https://psz.praca.gov.pl/ w zakładce TARCZA ANTYKRYZYSOWA.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Miejski Urząd Pracy w Płocku, 1.03.2021 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.