Powrót

Konkurs pt. „Wakacje z pracą”

Artykuł zgodny ze stanem prawnym na dzień: 2013-06-28

Brzmi zaskakująco? Wcale nie! Zielona Linia organizuje kolejny konkurs, w którym nagrodą jest unikatowy zestaw gadżetów Zielonej Linii. Kubki, pendrive’y i NeoCube mogą być Wasze! Co zrobić, aby wygrać?

Po raz kolejny liczy się kreatywność i… chęć do pracy.

W związku z tym, że okres wakacyjny sprzyja kreatywności, Zielona Linia przygotowała nowy konkurs. Wakacje to doskonały czas nie tylko na plażowanie, zwiedzanie czy relaks, to też idealna pora na zdobycie doświadczenia zawodowego!

Wakacyjna przygoda…

Wiedzą o tym doskonale studenci, którzy co roku wyjeżdżają, aby wykonywać prace sezonowe. Tego rodzaju oferty są dostępne zarówno w kraju, jak również za granicą. Pierwsze doświadczenia zawodowe często niosą ze sobą również ciekawe sytuacje. Jeżeli zdarzyło Wam się przeżyć niezwykłą przygodę albo po prostu chcielibyście się podzielić swoimi wrażeniami, opiszcie nam swoją historię.

…lub szansa na zdobycie doświadczenia

Wakacje to czas urlopowy, a tym samym szansa na odbycie praktyk, np. w innym zawodzie. Nawet, jeśli naukę zakończyliście już dawno temu, a po kilku latach pracy, postanowiliście zmienić swoje kwalifikacje zawodowe, pora letnia jest doskonałą okazją do wyszukania ciekawych propozycji staży, praktyk czy też ofert pracy na zastępstwo.

Jeżeli macie interesujące pomysły odnośnie tego, jak wykorzystać wakacje, aby były one czasem dobrze spożytkowanym, z korzyścią nie tylko dla ciała, ale i zawodowego ducha, napiszcie do nas. Nagrodzimy najciekawsze pomysły efektywnego spędzenia wakacji, aby okazały się one zbawienne również dla życia zawodowego.

Jak zgłosić udział w  konkursie?

Wystarczy wysłać na adres e-mail: redakcja@zielonalinia.gov.pl  opis ciekawej historii związanej z pracą sezonową lub też swoja propozycję odnośnie tego,  jak spędzić wakacje, aby stały się one krokiem do rozwoju kariery zawodowej.

Co można wygrać?

Najciekawsze historie oraz propozycje spędzenia „wakacji z pracą” zostaną nagrodzone unikalnymi zestawami gadżetów Zielonej Linii. Do zgarnięcia jest 10 zestawów, przy czym organizator zastrzega możliwość zwiększenia liczby nagród w konkursie!

Czas trwania

Konkurs rozpoczyna się 28.06.2013 r. i potrwa do 31.08.2013 r. Wyniki zostaną ogłoszone 10.09.2013 r. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni w formie e-mailowej.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Regulamin konkursu

Joanna Niemyjska (Zielona Linia 19524, Centrum Informacyjno-Konsultacyjne Służb Zatrudnienia)