Powrót

Klub wiedzy w bibliotece w Wołominie

Miejska Biblioteka Publiczna im. Zofii Nałkowskiej w Wołominie, bierze udział w projekcie „Kluby wiedzy w bibliotekach".

Wołomińska biblioteka jest jedną z 21 bibliotek z całej Polski, która bierze udział w projekcie "Kluby wiedzy w bibliotekach". Dzięki udziałowi w projekcie będziemy wspólnie nabywać nowe umiejętności w myśl zasady - uczymy się przez całe życie. W ramach Klubu organizujemy bezpłatne warsztaty dla osób, które planują i chcą rozwijać swoją karierę zawodową. 

Projekt „Kluby wiedzy w bibliotekach", finansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ Akcja 2: Partnerstwa strategiczne/Edukacja dorosłych. Kluby wiedzy w  bibliotekach to część międzynarodowego projektu „Learning circles in libraries", który Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizuje wraz z partnerami z  USA, Finlandii, Niemiec, Portugalii i Rumunii.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej urzędu pracy.

Źródło: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie, 23.04.2021 r.


Uwaga! Wszystkie treści i materiały zamieszczane na portalu www.zielonalinia.gov.pl, opracowywane przez grupę redakcyjną, mają charakter informacyjny. Redakcja portalu dokłada wszelkich starań, aby informacje w nim zawarte były rzetelne i wiarygodne. Nie stanowią one wiążącej interpretacji przepisów prawnych.
Potrzebujesz dostępu do starszych informacji? Skorzystaj z naszego Archiwum wiadomości.