Pielęgniarki wśród najlepiej zarabiających absolwentów

Pielegniarka szpital zdrowie medycyna zielona linia art

Pielęgniarstwo jest w grupie 10 kierunków, których absolwenci otrzymali najwyższe wynagrodzenia. Pielęgniarka, rok po uzyskaniu dyplomu, mogła zarobić blisko 13 tys. zł, a informatycy – ok. 14 tys. zł.

Czytaj więcej na stronach serwisu

Źródło: Nauka w Polsce, „Raport: pielęgniarki wśród najlepiej zarabiających absolwentów, tuż za informatykami”, 02.05.2026

Udostępnij: