Pielęgniarki wśród najlepiej zarabiających absolwentów
Pielęgniarstwo jest w grupie 10 kierunków, których absolwenci otrzymali najwyższe wynagrodzenia. Pielęgniarka, rok po uzyskaniu dyplomu, mogła zarobić blisko 13 tys. zł, a informatycy – ok. 14 tys. zł.
Czytaj więcej na stronach serwisu
Źródło: Nauka w Polsce, „Raport: pielęgniarki wśród najlepiej zarabiających absolwentów, tuż za informatykami”, 02.05.2026
Data publikacji: 18 maja 2026
Kategorie:
Aktualności polonijne