Obchody stulecia Towarzystwa Szwedzko-Polskiego

Flagi Polski i Szwecji na tle nieba.

9 maja br. Ambasador Karolina Ostrzyniewska wzięła udział w obchodach stulecia Stowarzyszenia Szwedzko-Polskiego w Uppsali.

Czytaj więcej na stronach serwisu

Źródło: Polska w Szwecji, „Obchody stulecia Towarzystwa Szwedzko-Polskiego w Uppsali”, 12.05.2026

Udostępnij: