Treść z Zawartość powroty-regiony-dolnośląskie .

Europejskie Dni Pracodawców 2019

W dniach 14-18 października 2019 r. Publiczne Służby Zatrudnienia w Unii Europejskiej organizują Europejskie Dni Pracodawców (EDP).

Dofinansowanie do studiów podyplomowych dla pracowników i pracodawcy

Wydział Biologii i Hodowli Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu informuje o naborze na dwa kierunki dwu-semestralnych studiów podyplomowych związanych z hodowlą i użytkowaniem koni,...

PUP Ząbkowice Śląskie - Rekrutacja do firmy Amazon

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich informuje, że w dniu 18 października 2019 roku o godz. 11:00 odbędzie się spotkanie informacyjno - rekrutacyjne z agencją pracy ADECCO Sp. z o.o....

PUP Wołów - Targi Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie zaprasza do udziału w Targach Pracy "Odkryj swoje umiejętności", które odbędą się w dniu 17 października 2019 r. w godzinach 10:00 - 12:30.

PUP Wałbrzych - Projekt pn. "Gotowi na zmiany"

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu zaprasza do udziału w projekcie pn. "Gotowi na zmiany", który ma na celu podniesienie szans zatrudnienia osobom fizycznym oraz zmniejszenie poziomu bezrobocia...

PUP Świdnica - Porady grupowe w IV kwartale 2019 roku

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy udostępnił harmonogram porad grupowych dla bezrobotnych i poszukujących pracy w IV kwartale 2019 roku.

PUP Oleśnica - Nabór wniosków o dotację na firmę

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.Planowana wysokość dofinansowania dla jednej osoby to 19 000,00 zł.

PUP Milicz - Konferencja w ramach Europejskich Dni Pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu zaprasza pracodawców na konferencję pn. "Lepsza jakość procesów rekrutacji", która odbędzie się 16 października 2019 r. w godzinach 10:00 - 13:00.

PUP Milicz - Punkt informacyjno-konsultacyjny w ramach Europejskich Dni Pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu zaprasza pracodawców do punktu informacyjno-konsultacyjnego pn. "Krajowy Fundusz Szkoleniowy w pytaniach i odpowiedziach" w dniu 16 października 2019 r. w godz....

PUP Milicz - Konferencja pn. „Doradca zawodowy - pasja, profesja, powołanie..."

Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu zaprasza doradców zawodowych na konferencję pn. „Doradca zawodowy - pasja, profesja, powołanie...", która odbędzie się 23 października 2019 r. w godz. 10:00 - 12:00.

PUP Lubin - Branżowe Targi Pracy 2019

Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie zaprasza na Branżowe Targi Pracy, które odbędą się w dniach do 15 do 17 października 2019 roku w godzinach od 10:00 do 13:00.

PUP Legnica - Konkurs na staż urzędniczy w Prokuraturze Rejonowej

Prokurator Okręgowy w Legnicy ogłasza konkurs na staż urzędniczy w Prokuraturze Rejonowej w Złotoryi, docelowo na stanowisko Urzędnika-informatyka.

Projekt "Gotowi na zmiany"

Sudecki Instytut Rozwoju Regionalnego w Świdnicy realizuje na terenie województwa dolnośląskiego projekt "Gotowi na zmiany" i zaprasza do udziału osoby po 30. roku życia.

PUP Góra - Wykaz planowanych działań grupowego poradnictwa zawodowego

Powiatowy Urząd Pracy w Górze informuje o dostępnym harmonogramie działań grupowego poradnictwa zawodowego i grupowej informacji zawodowej w IV kwartale 2019 r.

PUP Dzierżoniów - 500+ dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie informuje że od 1 października 2019 r. można ubiegać się o świadczenie uzupełniające dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji.

PUP Dzierżoniów - Szkolenia indywidualne i bony szkoleniowe

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków o szkolenia indywidualne oraz bony szkoleniowe dla osób bezrobotnych do 30. roku życia.

PUP Bolesławiec - Europejskie Dni Pracodawców 2019

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu w dniach 24-25.10.2019 r. organizuje spotkania w ramach Europejskich Dni Pracodawców 2019. Spotkania będą miały charakter indywidualnych rozmów, podczas których...

PUP Bolesławiec - Harmonogram grupowych porad zawodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu przedstawił harmonogram grupowych porad zawodowych na IV kwartał 2019 roku.

Kalendarz Targów Pracy

Interaktywny kalendarz targów pracy to ułatwienie dla osób bezrobotnych w znalezieniu zatrudnienia, zaś osobom tuż po studiach - start na rynku pracy. Jest to świetna okazja do rozeznania się w...

PUP Ząbkowice Śląskie - Nabór do służby przygotowawczej

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich informuje że Wojskowy Komendant Uzupełnień w Kłodzku prowadzi nabór ochotników na III turnus służby przygotowawczej.