Treść z Zawartość powroty-regiony-dolnośląskie .

Projekt "Gotowi na zmiany"

Sudecki Instytut Rozwoju Regionalnego w Świdnicy realizuje na terenie województwa dolnośląskiego projekt "Gotowi na zmiany" i zaprasza do udziału osoby po 30. roku życia.

PUP Jelenia Góra - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowisk pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze informuje, iż posiada środki na refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowisk pracy dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie.

PUP Jelenia Góra - Dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze informuje, iż posiada środki dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie pracy z przeznaczeniem na dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej.

PUP Jawor - Środki na utworzenie miejsca pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze informuje, iż pozyskał dodatkowe środki pochodzące z rezerwy MRPiPS na realizację programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych w regionach wysokiego bezrobocia i...

PUP Góra - Wykaz planowanych działań grupowego poradnictwa zawodowego

Powiatowy Urząd Pracy w Górze informuje o dostępnym harmonogramie działań grupowego poradnictwa zawodowego i grupowej informacji zawodowej w IV kwartale 2019 r.

PUP Góra - Pracownik magazynowy Amazon

Dnia 24.09.2019 r. o godzinie 10:00 w Starostwie Powiatowym w Górze odbędzie się spotkanie dotyczące oferty pracy na stanowisko Pracownik magazynowy i operator wózka widłowego w firmie Amazon.

PUP Dzierżoniów - Planowanie szkoleń dla bezrobotnych na 2020 rok

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie tworzy obecnie plan szkoleń dla osób bezrobotnych na 2020 rok. Aby były one adekwatne do potrzeb szkoleniowych na lokalnym rynku pracy, potrzebne jest wsparcie...

PUP Dzierżoniów - 500+ dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie informuje że od 1 października 2019 r. można ubiegać się o świadczenie uzupełniające dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji.

PUP Dzierżoniów - Szkolenia indywidualne i bony szkoleniowe

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżoniowie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków o szkolenia indywidualne oraz bony szkoleniowe dla osób bezrobotnych do 30. roku życia.

PUP Bolesławiec - Europejskie Dni Pracodawców 2019

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu w dniach 24-25.10.2019 r. organizuje spotkania w ramach Europejskich Dni Pracodawców 2019. Spotkania będą miały charakter indywidualnych rozmów, podczas których...

PUP Bolesławiec - Harmonogram grupowych porad zawodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu przedstawił harmonogram grupowych porad zawodowych na IV kwartał 2019 roku.

Kalendarz Targów Pracy

Interaktywny kalendarz targów pracy to ułatwienie dla osób bezrobotnych w znalezieniu zatrudnienia, zaś osobom tuż po studiach - start na rynku pracy. Jest to świetna okazja do rozeznania się w...

Projekt pn. "Biznes w Kobiecych Rękach"

Fundacja Przedsiębiorczości Kobiet po raz szósty zaprasza do udziału w programie akceleracyjnym pn."Biznes w Kobiecych Rękach". Rekrutacja trwa do 8 września.

Konkurs Zarządu Lokalnej Grupy Działania Stolem

Zarząd Lokalnej Grupy Działania Stolem ogłasza konkurs w zakresie podejmowania działalności gospodarczej w oparciu o lokalne zasoby. Wnioski można składać w terminie do 19 września 2019 r.

PUP Ząbkowice Śląskie - Dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich informuje, iż ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kosztów studiów podyplomowych.

PUP Ząbkowice Śląskie - Nabór do służby przygotowawczej

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich informuje że Wojskowy Komendant Uzupełnień w Kłodzku prowadzi nabór ochotników na III turnus służby przygotowawczej.

MNiSW - Dofinansowanie prac badawczo-rozwojowych

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosi 6 nowych konkursów w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Canva - Bezpłatny kreator CV

Serwis Canva prezentuje bezpłatny kreator, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób można stworzyć swoje CV.

PUP Dzierżoniów - Wsparcie finansowe na pracownika potrzebnego "od zaraz"

Powiatowy Urząd Pracy w Dzierżonowie posiada jeszcze środki finansowe dla pracodawców, którzy pilnie potrzebują pracowników.

PUP dla miasta Torunia - Projekt INFOdoradca+

W ramach projektu „Rozwijanie, uzupełnianie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnianie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji – INFODORADCA+" powstało 1000 opisów zawodów,...