PUP Świdnica - Porady grupowe w IV kwartale 2019 roku

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy udostępnił harmonogram porad grupowych dla bezrobotnych i poszukujących pracy w IV kwartale 2019 roku.

PUP Świdnica - Nabór na stanowisko Wychowawca w Świetlicy Środowiskowej

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy informuje o naborze na stanowisko Wychowawca w Świetlicy Środowiskowej w Świebodzicach.

VIII Strzegomskie Targi Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy z filią w Strzegomiu zaprasza na VIII Strzegomskie Targi Pracy, które odbędą się 25 września 2019 r. w godzinach 10:00 - 13:00.

PUP Świdnica - Konkurs na staż urzędniczy w Prokuraturze Okręgowej

Prokurator Okręgowy w Świdnicy ogłasza konkurs o naborze kandydatów na staż urzędniczy w jednostkach organizacyjnych prokuratur okręgu świdnickiego.

PUP Środa Śląska - Targi Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej zaprasza na Targi Pracy, które odbędą się 25 września 2019 r. w godzinach 10:00 - 13:00.

PUP Środa Śląska - Seminaria, szkolenia i dni otwarte w ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział we Wrocławiu przygotował ofertę seminariów, szkoleń i dni otwartych dla klientów. Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.

PUP Polkowice - Nabór na wolne stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat

Urząd Gminy w Gaworzycach ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy, czyli stanowisko ds. wymiaru podatków i opłat.

PUP Polkowice - Nabór na wolne stanowisko ds. administracyjnych

Przewodniczący Zarządu Związku Gmin Zagłębia Miedziowego ogłasza nabór na wolne stanowisko urzędnicze Referenta ds. administracyjnych.

PUP Polkowice - Nabór wniosków o środki z KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach zaprasza pracodawców do składania wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego w okresie od 30 września 2019 r. do 7 października...

PUP Oleśnica - Nabór wniosków o dotację na firmę

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.Planowana wysokość dofinansowania dla jednej osoby to 19 000,00 zł.

PUP Milicz - Konferencja w ramach Europejskich Dni Pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu zaprasza pracodawców na konferencję pn. "Lepsza jakość procesów rekrutacji", która odbędzie się 16 października 2019 r. w godzinach 10:00 - 13:00.

PUP Milicz - Punkt informacyjno-konsultacyjny w ramach Europejskich Dni Pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu zaprasza pracodawców do punktu informacyjno-konsultacyjnego pn. "Krajowy Fundusz Szkoleniowy w pytaniach i odpowiedziach" w dniu 16 października 2019 r. w godz....

PUP Milicz - Konferencja pn. „Doradca zawodowy - pasja, profesja, powołanie..."

Powiatowy Urząd Pracy w Miliczu zaprasza doradców zawodowych na konferencję pn. „Doradca zawodowy - pasja, profesja, powołanie...", która odbędzie się 23 października 2019 r. w godz. 10:00 - 12:00.

Dni otwarte Placówki Straży Granicznej we Wrocławiu-Strachowicach

Dnia 7 października 2019 r. w godzinach 9:00-14:00 organizowany jest Dzień Otwarty w Placówce Straży Granicznej we Wrocławiu-Starachowicach, gdzie będzie można zdobyć informację na temat procesu...

PUP Lwówek Śląski - Konsultacje dotyczące otwarcia działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Lwówku Śląskim zaprasza wszystkie osoby bezrobotne, zainteresowane otrzymaniem dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej w dniu 1 października 2019 r. o godz. 9:30...

PUP Lubin - Branżowe Targi Pracy 2019

Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie zaprasza na Branżowe Targi Pracy, które odbędą się w dniach do 15 do 17 października 2019 roku w godzinach od 10:00 do 13:00.

PUP Lubań - Kurs barmański

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu zaprasza osoby, które nie ukończyły 30. roku życia do udziału w Kursie barmańskim w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie...

PUP Legnica - Konkurs na staż urzędniczy w Prokuraturze Rejonowej

Prokurator Okręgowy w Legnicy ogłasza konkurs na staż urzędniczy w Prokuraturze Rejonowej w Złotoryi, docelowo na stanowisko Urzędnika-informatyka.

PUP Legnica - Konkurs na stanowisko specjalisty w zakresie pedagogiki

Prezes Sądu Okręgowego w Legnicy ogłasza konkurs na jedno stanowisko specjalisty w zakresie pedagogiki w Opiniodawczym Zespole Sądowych Specjalistów przy Sądzie Okręgowym w Legnicy z siedzibą w...

PUP Kamienna Góra - Zaproszenie dla przedsiębiorców

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze zaprasza przedsiębiorców na spotkanie z pracownikami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w dniu 25.09.2019 r. o godzinie 10:00.