Inauguracja Polskiej Sieci Miast i Społeczności Przyjaznych Osobom Starszym
20 maja 2026 r. odbyła się inauguracja Polskiej Sieci Miast i Społeczności Przyjaznych Osobom Starszym. Jej celem jest inspirowanie miast i społeczności do stawania się coraz bardziej przyjaznymi dla osób starszych.
Czytaj więcej na stronach serwisu
Źródło: Ministerstwo Zdrowia, „Inauguracja Polskiej Sieci Miast i Społeczności Przyjaznych Osobom Starszym”, 20.05.2026
Data publikacji: 25 maja 2026
Kategorie:
Aktualności polonijne