Inauguracja Polskiej Sieci Miast i Społeczności Przyjaznych Osobom Starszym

kobieta 60plus

20 maja 2026 r. odbyła się inauguracja Polskiej Sieci Miast i Społeczności Przyjaznych Osobom Starszym. Jej celem jest inspirowanie miast i społeczności do stawania się coraz bardziej przyjaznymi dla osób starszych.

Czytaj więcej na stronach serwisu

Źródło: Ministerstwo Zdrowia, „Inauguracja Polskiej Sieci Miast i Społeczności Przyjaznych Osobom Starszym”, 20.05.2026

Udostępnij: