Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-podkarpackie .

PUP Dębica - Spotkanie rekrutacyjne

Hutchinson Poland organizuje spotkanie rekrutacyjne dla przyszłych pracowników.

PUP Lubaczów - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie ogłasza nabór wniosków o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

PUP Rzeszów - Nabór na szkolenie grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór na szkolenie grupowe "Specjalista ds. zamówień publicznych".

PUP Rzeszów - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tutejszym urzędzie, z...

PUP Rzeszów - Dotacje na założenie firmy dla osób do 30. roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej w dniach od 24 października 2016 r. do 26 października 2016 r. dla...

PUP Rzeszów - Nabór na szkolenia

Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie informuje o trwających aktualnie naborach na szkolenia.

PUP Lubaczów - Refundacja części kosztów zatrudnienia bezrobotnych do 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie ogłasza od 8 września 2016 r. nabór wniosków o zawarcie umowy o refundowanie pracodawcy lub przedsiębiorcy przez okres 12 miesięcy części kosztów poniesionych na...

PUP Lubaczów - Refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie ogłasza nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy w terminie od 17 października 2016 r. do 21 października 2016 r.

PUP Lubaczów - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie ogłasza nabór wniosków o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej w terminie od 24 października 2016 r. do 28 października 2016 r.

PUP Jarosław - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach programu ze środków rezerwy Funduszu Pracy na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia...

PUP Tarnobrzeg - Cykl bezpłatnych szkoleń pn. "Przedsiębiorstwo z klimatem"

Zapraszamy przedsiębiorców sektora MŚP na bezpłatne szkolenia „Przedsiębiorstwo z klimatem", które odbędą się w wielu miastach całej Polski.

PUP Tarnobrzeg - Projekt pn. "Czas na przedsiębiorcze kobiety"

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. "Czas na przedsiębiorcze kobiety".

PUP Tarnobrzeg - Projekt pn. "Własna firma - Podkarpacki program wsparcia przedsiębiorczości"

Przemyska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. "Własna firma - Podkarpacki program wsparcia przedsiębiorczości".

PUP Tarnobrzeg - Projekt pn. "Aktywni - Młodzi - Samodzielni"

Lubelski Ośrodek Samopomocy oraz Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo zapraszają do udziału w projekcie pn. "Aktywni - Młodzi - Samodzielni".

Bezpłatne Targi Kariera IT

We wrześniu rusza kolejna seria targów pracy dla programistów. Targi Kariera IT to renomowane wydarzenie odbywające się cyklicznie w 11 największych miastach Polski.

PUP Lubaczów - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie ogłasza nabór wniosków o dotacje na założenie firmy.

PUP Jarosław - Nabór wniosków na staże ze środków PFRON

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu zaprasza pracodawców do składania wniosków o organizację staży dla osób niepełnosprawnych.

PUP Dębica - Program specjalny "Czas dla aktywnych 3"

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy realizuje w oparciu o środki Funduszu Pracy program specjalny „Czas dla aktywnych 3” skierowany do 20 osób bezrobotnych, dla których został ustalony III profil pomocy...

PUP Dębica - Europejskie Dni Pracodawcy

W ramach inicjatywy sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia pn. „Europejskie Dni Pracodawcy” w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dębicy 14 kwietnia 2016 r. o godz. 10.00 odbędą się warsztaty...

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?