Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-podkarpackie .

PUP Jarosław - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu informuje, że do 21 grudnia 2016 r. przyjmuje wnioski o przyznanie bezrobotnemu jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w kwocie do 22 000 zł.

PUP Jarosław - Nabór do projektu „Rozwój drogą do kariery”

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu informuje o naborze wniosków do projektu "Rozwój drogą do kariery".

PUP Jarosław - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu informuje, że do 21 grudnia 2016 r. przyjmuje wnioski o przyznanie bezrobotnemu jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w kwocie do 22 000 zł.

PUP Kolbuszowa - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej informuje, że w związku z realizacją projektu pn. "Mój cel to praca" będzie prowadził nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska...

PUP Kolbuszowa - Projekt pn. "Mój cel to praca"

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej informuje, że od 15 listopada 2016 r. rozpoczyna nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla 20 osób w ramach projektu pn. "Mój cel to praca".

PUP Dębica - Projekt pn. „Kobiecy Puls Biznesu”

Myślisz o własnym biznesie? Zgłoś się do projektu "Kobiecy Puls Biznesu" i sięgnij po dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

PUP Dębica - Projekt pn. „Znajomość języków obcych - szansa czy konieczność?”

Celem projektu jest wzrost kompetencji w obszarze języków obcych u 185 osób dorosłych, będących w niekorzystnej sytuacji na rynku pracy w terminie od 1.07.2016 r. do 30.06.2018 r.

PUP Tarnobrzeg - Studia podyplomowe

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnobrzegu uprzejmie informuje o naborze wniosków o finansowanie kosztów studiów podyplomowych ze środków Funduszu Pracy dla osób pracujących, wykonujących inną pracę...

PUP Lubaczów - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie ogłasza nabór wniosków o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

PUP Lubaczów - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie ogłasza nabór wniosków o dotacje na założenie firmy.

PUP Jarosław - Nabór wniosków na staże ze środków PFRON

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu zaprasza pracodawców do składania wniosków o organizację staży dla osób niepełnosprawnych.

PUP Dębica - Program specjalny "Czas dla aktywnych 3"

Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy realizuje w oparciu o środki Funduszu Pracy program specjalny „Czas dla aktywnych 3” skierowany do 20 osób bezrobotnych, dla których został ustalony III profil pomocy...

PUP Dębica - Europejskie Dni Pracodawcy

W ramach inicjatywy sieci Europejskich Publicznych Służb Zatrudnienia pn. „Europejskie Dni Pracodawcy” w Powiatowym Urzędzie Pracy w Dębicy 14 kwietnia 2016 r. o godz. 10.00 odbędą się warsztaty...

PUP Dębica - Spotkanie informacyjne

W dniu 12.04.2016 r. (wtorek) o godz. 12.00 w sali nr 16B Powiatowego Urzędu Pracy w Dębicy przy ul. Cmentarnej 20 odbędzie się spotkanie informacyjne z pracodawcą dla osób bezrobotnych...

PUP Jarosław - Bony szkoleniowe dla osób do 30. roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie bonu szkoleniowego dla osoby bezrobotnej do 30. roku życia.

PUP Dębica - Bezpłatne szkolenia

Ośrodek Szkolenia Zawodowego w Dębicy zaprasza osoby zainteresowane bezpłatnymi szkoleniami do udziału w rekrutacji.

PUP Sanok - Plan szkoleń grupowych

Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku informuje, że jest już dostępny plan szkoleń grupowych, przewidzianych do realizacji w 2016 r.

PUP Jarosław - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy ze środków RPO WP

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu ogłasza nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego ze środków RPO WP.

PUP Kolbuszowa - Bony szkoleniowe

Powiatowy Urząd Pracy w Kolbuszowej informuje, że od 20.01.2016 r. przyjmuje wnioski o przyznanie bonu szkoleniowego dla osób bezrobotnych do 30. roku życia.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?