Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-opolskie .

PUP Kluczbork - Aktywizacja osób młodych

Od 1.01.2018 r. do 31.12.2018 r. Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku realizuje projekt pn: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kluczborskim (IV)”.

PUP Nysa - Targi pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie serdecznie zaprasza do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy Partner 2018, które odbędą się 23.03.2018 w Nysie przy ul. Obrońców Tobruku 5 w godz. od 10.00 do 13.00.

PUP Nysa - Ulotka nt. zatrudniania cudzoziemców

Informujemy, że w związku ze zmianami przepisów dot. zatrudniania cudzoziemców, które wejdą w życie 1 stycznia 2018 r. ustawą z 20 lipca 2017 r. o zmianie ustawy o promocji zatrudnienia i...

PUP Kluczbork - Nabór kandydatów do wojska

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Brzegu zaprasza do wstąpienia do służby przygotowawczej.

Migrant.Info – przydatne informacje dla pracodawców, którzy chcą zatrudnić cudzoziemców

W ramach specjalnego projektu pracodawcy, którzy już zatrudniają lub zamierzają w najbliższym czasie zatrudnić cudzoziemców, mogą liczyć na szerokie wsparcie informacyjne.

Migrant.Info – bezpłatna pomoc migrantom w Polsce

Celem projektu jest ułatwianie integracji obywateli państw trzecich poprzez zwiększanie ich świadomości na temat praw i obowiązków w Polsce.

PUP Nysa - Nabór na szkolenie

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza serdecznie osoby bezrobotne do możliwości nabycia dodatkowych kwalifikacji na stanowisko szwaczki z gwarancją zatrudnienia w firmie KLER.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?