Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-opolskie .

PUP Nysa - Refundacja zatrudnienia pracownika do 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie informuje, iż od 29.05.2017 ogłasza nabór wniosków dotyczących refundacji zatrudnienia pracownika do 30. r.ż.

PUP Nysa - Nabór na szkolenie

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza serdecznie osoby bezrobotne do możliwości nabycia dodatkowych kwalifikacji na stanowisko szwaczki z gwarancją zatrudnienia w firmie KLER.

PUP Nysa - Aktualne nabory wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie informuje o aktualnie prowadzonych naborach wniosków na różne formy wsparcia.

PUP Nysa - Refundacja kosztów wynagrodzenia zatrudnienia bezrobotnego w wieku 50+

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków dotyczących dofinansowania kosztów wynagrodzenia za zatrudnienie osoby bezrobotnej po 50. roku życia.

PUP Nysa - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza kolejny nabór wniosków na staże finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego...

PUP Nysa - Dotacje na założenie firmy

Planujesz założyć działalność gospodarczą i szukasz pieniędzy na start? Pomyśl o dotacji z Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie!

PUP Opole - Bezpłatne porady prawne

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że osoby zarejestrowane w tutejszym urzędzie mogą skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.

PUP Opole - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że kolejne nabory wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w 2017 roku odbywać się będą w terminach: 15-19 maja 2017...

PUP Nysa - Praca w firmie Amazon

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi rekrutację dla amerykańskiego przedsiębiorstwa handlowego Amazon na stanowisko: pracownik magazynu.

PUP Nysa - Nabór wniosków na dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej w 2017 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków w sprawie przyznania środków na podjęcie działalności gospodarczej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu...

PUP Nysa - Zakład Karny w Nysie ogłasza rekrutację

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie informuje, że Zakład Karny w Nysie ogłasza nabór kandydatów na stanowisko strażnika działu ochrony.

PUP Opole - Spotkania informacyjne

Osoby bezrobotne, zainteresowane ubieganiem się o dotację w ramach projektu „Twój biznes – Twoja Praca” zapraszamy na spotkanie informacyjne w dniu 7, 14 lub 21 grudnia 2016 r. w siedzibie PUP w...

PUP Opole - projekt pn. „Twój biznes – Twoja praca”

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu w partnerstwie z Izbą Rzemieślniczą w Opolu od stycznia 2017 r. będzie realizował projekt konkursowy pn. „Twój biznes – Twoja praca”.

PUP Nysa - Szkolenia komputerowe ECDL START

Fundacja Aktywizacja prowadzi nabór uczestników na szkolenia komputerowe ECDL START.

PUP Krapkowice - Nabór wniosków o organizację staży

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach ogłasza nabór wniosków na staże dla osób bezrobotnych, realizowane u pracodawców, którzy zagwarantują zatrudnienie po odbytym stażu.

PUP Krapkowice - Ogłoszenie o naborze wniosków o dotację

Powiatowy Urząd Pracy w Krapkowicach ogłasza nabór wniosków dla osób bezrobotnych (w szczególności dla mężczyzn) o przyznanie jednorazowej dotacji na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Wsparcie młodych przedsiębiorców w zakładniu firm - AIP

Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (AIP) są praktyczną szkołą prowadzenia biznesu dla start-upów. AIP umożliwiają przetestowanie pomysłów na rynku na preferencyjnych warunkach i bez...

Program pt. „Pierwszy biznes - Wsparcie w starcie II"

Celem programu jest rozwój przedsiębiorczości oraz tworzenie nowych miejsc pracy jako elementów rozwoju rynku pracy, a także przeciwdziałanie bezrobociu - poprzez udzielanie niskooprocentowanych...

PUP Prudnik - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku pragnie poinformować o nowym instrumencie rynku pracy skierowanym do pracodawców – Krajowym Funduszu Szkoleniowym (w skrócie KFS).

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?