Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-opolskie .

PUP Nysa - Refundacja części kosztów zatrudnienia bezrobotnych do 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków dotyczących refundacji części kosztów zatrudnienia bezrobotnych do 30. roku życia.

PUP Nysa - Refundacja kosztów wyposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków w ramach programu dotyczący refundacji kosztów wyposażenia stanowiska pracy dla skierowanej osoby bezrobotnej.

PUP Nysa - Refundacja kosztów wynagrodzenia zatrudnienia bezrobotnego w wieku 50+

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków dotyczących dofinansowania kosztów wynagrodzenia za zatrudnienie osoby bezrobotnej po 50. roku życia.

PUP Nysa - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza kolejny nabór wniosków na staże finansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego...

PUP Nysa - Dotacje na założenie firmy

Planujesz założyć działalność gospodarczą i szukasz pieniędzy na start? Pomyśl o dotacji z Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie!

PUP Nysa - Prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków dotyczących refundacji części kosztów wynagrodzenia i ubezpieczenia społecznego za zatrudnienie osób bezrobotnych w ramach prac interwencyjnych.

PUP Opole - Bezpłatne porady prawne

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że osoby zarejestrowane w tutejszym urzędzie mogą skorzystać z bezpłatnych porad prawnych.

PUP Opole - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że kolejne nabory wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w 2017 roku odbywać się będą w terminach: 15-19 maja 2017...

PUP Nysa - Praca w firmie Amazon

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi rekrutację dla amerykańskiego przedsiębiorstwa handlowego Amazon na stanowisko: pracownik magazynu.

PUP Nysa - Nabór wniosków na dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej w 2017 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków w sprawie przyznania środków na podjęcie działalności gospodarczej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu...

PUP Nysa - Zakład Karny w Nysie ogłasza rekrutację

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie informuje, że Zakład Karny w Nysie ogłasza nabór kandydatów na stanowisko strażnika działu ochrony.

PUP Opole - Spotkania informacyjne

Osoby bezrobotne, zainteresowane ubieganiem się o dotację w ramach projektu „Twój biznes – Twoja Praca” zapraszamy na spotkanie informacyjne w dniu 7, 14 lub 21 grudnia 2016 r. w siedzibie PUP w...

PUP Opole - projekt pn. „Twój biznes – Twoja praca”

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu w partnerstwie z Izbą Rzemieślniczą w Opolu od stycznia 2017 r. będzie realizował projekt konkursowy pn. „Twój biznes – Twoja praca”.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?