Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-łódzkie .

PUP Kozienice - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach prowadzi nabór wniosków o jednorazowe środki na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

PUP Rawa Mazowiecka - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

W związku z możliwością pozyskania środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy, Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej ogłasza dla pracodawców...

Bezpłatne Targi Kariera IT

We wrześniu rusza kolejna seria targów pracy dla programistów. Targi Kariera IT to renomowane wydarzenie odbywające się cyklicznie w 11 największych miastach Polski.

PUP Kutno - Rządowy Program Pracy Więźniów

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie zaprasza do udziału w Rządowym Programie Pracy Więźniów, który zakłada współpracę z pracodawcami i przedsiębiorcami na terenie woj. łódzkiego.

PUP Rawa Mazowiecka - Środki finansowe w 2016 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej informuje, że posiada środki na różne formy wsparcia.

PUP Rawa Mazowiecka - Środki finansowe w 2016 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej informuje o dostępnych środkach finansowych.

PUP Rawa Mazowiecka - Bezpłatne szkolenie

W dniach od 23 do 25 maja 2016 r. zapraszamy na bezpłatne szkolenie "Własna firma - krok po kroku".

Łódź - Konferencja "Kobieta sukcesu na łódzkim rynku pracy w świetle wyników badań"

Zapraszamy do udziału w konferencji "Kobieta sukcesu na łódzkim rynku pracy w świetle wyników badań" organizowanej przez Obserwatorium Rynku Pracy dla Edukacji Łódzkiego Centrum Doskonalenia...

PUP Łódź - Szkolenia w ramach projektu

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi przedstawia plan szkoleń grupowych przewidzianych do realizacji w 2016 roku w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Łodzi (II)”...

PUP Łódź - Szkolenia grupowe w ramach Funduszu Pracy na 2016 rok

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi przedstawia plan szkoleń grupowych przewidzianych do realizacji w 2016 roku w ramach środków Funduszu Pracy wraz z terminami zapisów na poszczególną tematykę.

PUP Rawa Mazowiecka - Nabór wniosków o środki KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej ogłasz nabór wniosków o przyznanie środków z KFS na finansowanie szkoleń pracowników i pracodawców.

PUP Kutno - Nabór wniosków w ramach RPO

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie informuje, że rozpoczyna realizację projektu pozakonkursowego pn. „Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie kutnowskim (II)".

PUP Zgierz - Stały punkt informacyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu zaprasza do udziału w zajęciach z zakresu aktywnego poszukiwania pracy w punkcie informacyjnym w Zgierskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w...

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?