Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-łódzkie .

PUP Kutno - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków o staż dla osób do 29. roku życia (tzw. młodzież NEET).

PUP Kutno - Nabór wniosków w ramach RPO

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie informuje, że rozpoczyna realizację projektu pozakonkursowego pn. „Aktywizacja osób po 29. roku życia pozostających bez pracy w powiecie kutnowskim (II)".

PUP Biłgoraj - PIT-11 za rok 2015

Od 19 stycznia 2016 r. na parterze budynku PUP Biłgoraj, ul. Bohaterów Monte Cassino 38, pokój 11 - Klub Pracy wydawane będą informacje o dochodach PIT-11 uzyskanych za rok 2015.

PUP Zgierz - Nabór wniosków na różne formy wsparcia

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu informuje, iż od 11 stycznia 2016 roku rozpoczyna wydawanie i przyjmowanie wniosków w ramach instrumentów rynku pracy.

PUP Rawa Mazowiecka - Wykaz zajęć w I kwartale 2016 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Rawie Mazowieckiej przedstawia wykaz zajęć z zakresu poradnictwa zawodowego oraz informacji zawodowych grupowych, realizowanych przez doradców zawodowych.

PUP Zgierz - Stały punkt informacyjny

Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu zaprasza do udziału w zajęciach z zakresu aktywnego poszukiwania pracy w punkcie informacyjnym w Zgierskim Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w...

PUP Zgierz - Wydawanie wniosków na szkolenie grupowe "Kurs komputerowy"

Informujemy, iż w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zgierzu w terminie od 18 września 2015 r. do 02 października 2015r. będą wydawane i przyjmowane wnioski na szkolenie grupowe ”Kurs komputerowy”,...

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?