Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-dolnośląskie .

PUP Wałbrzych - Staże dla bezrobotnych niepełnosprawnych powyżej 30. roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu informuje o naborze wniosków na staż. Nabór trwać będzie do dnia 11.07.2017 r. Urząd zastrzega sobie możliwość skrócenia bądź wydłużenia terminu naboru wniosków w...

PUP Oleśnica - Zajęcia grupowe

Doradcy zawodowi z Oleśnicy zapraszają wszystkie zainteresowane osoby bezrobotne i poszukujące pracy do korzystania z bezpłatnej pomocy w aktywnym poszukiwaniu pracy.

PUP Oleśnica - Dofinansowanie do wynagrodzenia za zatrudnienie osoby powyżej 50. roku życia

W związku z pozyskaniem dodatkowych środków z rezerwy ministra Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie do wynagrodzenia za zatrudnienie osoby powyżej 50. roku życia.

PUP Oleśnica - Nabór wniosków o staż

W związku z pozyskaniem dodatkowych środków z rezerwy ministra Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy ogłasza nabór wniosków dla pracodawców na organizację stażu.

PUP Oleśnica - Prace interwencyjne

W związku z pozyskaniem dodatkowych środków z rezerwy ministra Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy ogłasza nabór wniosków dla pracodawców na organizację prac interwencyjnych.

PUP Wrocław - Praca przy produkcji piekarników i lodówek

Już niebawem ruszy produkcja piekarników i lodówek przy ul. Żmigrodzkiej w nowej fabryce firmy BSH (dawniej FagorMastercook). Nadal poszukiwani są pracownicy produkcji i monterzy zaworów.

PUP Wrocław - Zostań strażnikiem miejskim!

Komendant Straży Miejskiej Wrocławia ogłasza rozpoczęcie procedury naboru kandydatów do pracy na stanowiska: strażnika miejskiego - aplikanta w patrolach prewencyjnych oraz w patrolu konnym (1 etat).

PUP Trzebnica - Projekt pn. "Kwalifikacje drogą do zatrudnienia"

Powiatowy Urząd Pracy w Trzebnicy zaprasza do udziału w projekcie pn. "Kwalifikacje drogą do zatrudnienia".

PUP Polkowice - Refundacja części kosztów poniesionych na zatrudnienie bezrobotnych do 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach prowadzi nabór wniosków pracodawców o refundację części kosztów poniesionych na wynagrodzenia i składki na ubezpieczenia społeczne z tytułu zatrudnienia...

PUP Lubin - Dodatkowe środki w ramach rezerwy ministra

Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie pozyskał dodatkowe środki Funduszu Pracy w łącznej kwocie 656,2 tys. zł pochodzące z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej na finansowanie programów...

PUP Oleśnica - Projekt pt. "Kwalifikacje drogą do zatrudnienia"

Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu w partnerstwie z Gminą Kąty Wrocławskie, Europejskim Centrum Edukacyjno-Szkoleniowym "Vademecum" oraz Demokratyczną Unią Kobiet realizuje projekt pt....

PUP Ząbkowice Śląskie - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich ogłasza nabór wniosków o organizację staży w ramach projektu konkursowego pt. „Dolnośląska Strefa Zatrudnienia".

PUP Oleśnica - Projekt pn. "Dolnośląskie Kobiety Biznesu"

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy informuje o projekcie pn. "Dolnośląskie Kobiety Biznesu" realizowanym przez Terra Szkolenia i Doradztwo Przemysław Omieczyński.

PUP Ząbkowice Śląskie - Polsko-Niemiecki Dzień Doradczy

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich zaprasza 14 lipca 2017 roku na indywidualne spotkania informacyjne w ramach Polsko-Niemieckiego Dnia Doradczego.

PUP Zgorzelec - Aktywizacja zawodowa osób młodych

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu informuje o realizacji projektu pozakonkursowego pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie zgorzeleckim (III)”.

PUP Zgorzelec - Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych po 30. roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu informuje o realizacji projektu pozakonkursowego pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych po 30. roku życia w powiecie zgorzeleckim”.

PUP Wałbrzych - Staże dla bezrobotnych do 30. roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu informuje wszystkich zainteresowanych złożeniem wniosków o staż, iż ich nabór zostaje przedłużony do 31.07.2017 r.

PUP Wrocław - Prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu informuje o naborze wniosków o organizację prac interwencyjnych.

PUP Lubin - Nabór kandydatów do udziału w projekcie

Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie zaprasza do udziału w projekcie pn. „Wsparcie osób bezrobotnych i biernych zawodowo na terenie Dolnego Śląska”.

CIiPKZ we Włocławku - Harmonogram zajęć w II kwartale 2017 r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach grupowych organizowanych przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej we Włocławku w II kwartale 2017 roku.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?