Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-zachodniopomorskie .

PUP Szczecin - Nabór na szkolenie "Elektromonter instalacji elektrycznych" - osoby poniżej 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie prowadzi nabór na szkolenie "Elektromonter instalacji elektrycznych", który jest skierowany do osób poniżej 30. roku życia.

PUP Szczecin - Nabór na szkolenie "Elektromonter instalacji elektrycznych" - osoby powyżej 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie prowadzi nabór na szkolenie "Elektromonter instalacji elektrycznych", który jest skierowany do osób powyżej 30. roku życia.

PUP Szczecin - Nabór na szkolenie dla osób poniżej 30. r.ż. (spawanie)

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie ogłasza nabór na szkolenie pn. "Spawanie blach i rur ze stali czarnej spoinami pachwinowymi met. MAG (135) oraz spawanie blach ze stali czarnej spoinami czołowymi...

PUP Szczecin - Nabór na szkolenie dla osób powyżej 30. r.ż. (spawanie)

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie ogłasza nabór na szkolenie pn. "Spawanie blach i rur ze stali czarnej spoinami pachwinowymi met. MAG (135) oraz spawanie blach ze stali czarnej spoinami czołowymi...

PUP Szczecin - Nabór wniosków ze srodków PFRON-u

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie informuje o możliwości składania wniosków przez osoby niepełnosprawne oraz pracodawców na zadania finansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób...

PUP Szczecinek - Projekt pn. "Nowa szansa"

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Szczecinku zaprasza do udziału w projekcie pn. "Nowa szansa", który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS.

PUP Szczecinek - PFRON zaprasza do udziału w programie

Oddział Zachodniopomorski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zaprasza do udziału w programie „Stabilne zatrudnienie – osoby niepełnosprawne w służbie publicznej".

PUP Szczecinek - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku ogłasza nabór wniosków dla osób bezrobotnych do 30. roku życia na bony na zasiedlenie.

PUP Kołobrzeg - PIT-11

Powiatowy Urząd Pracy w Kołobrzegu rozpoczął wysyłkę informacji podatkowych PIT-11 za 2017 r.

PUP Kołobrzeg - Podnieś swoje kwalifikacje zawodowe!

Jesteś osobą bezrobotną zarejestrowaną w urzędzie pracy? Chcesz podnieść lub zmienić swoje kwalifikacje? Złóż wniosek o skierowanie na szkolenie!

PUP Wałcz - Odbiór PIT-11

Osoby, które w 2017 roku korzystały ze świadczeń pieniężnych (tj. zasiłek dla bezrobotnych, dodatek aktywizacyjny, szkolenia, staże) proszone są o odbiór PIT-11.

Migrant.Info – przydatne informacje dla pracodawców, którzy chcą zatrudnić cudzoziemców

W ramach specjalnego projektu pracodawcy, którzy już zatrudniają lub zamierzają w najbliższym czasie zatrudnić cudzoziemców, mogą liczyć na szerokie wsparcie informacyjne.

Migrant.Info – bezpłatna pomoc migrantom w Polsce

Celem projektu jest ułatwianie integracji obywateli państw trzecich poprzez zwiększanie ich świadomości na temat praw i obowiązków w Polsce.

PUP Kołobrzeg - Refundacja kosztów usług rozwojowych do 80% dla MŚP

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. informuje o refundacji kosztów usług rozwojowych do 80% dla MŚP.

PUP Szczecin - Dotacje na własną działalność gospodarczą dla osób powyżej 30 roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie zaprasza osoby, które nie ukończyły 30 roku życia do składania wniosków o dotację na podjęcie działalności gospodarczej.

PUP Szczecinek - Program pn. „Stabilne zatrudnienie - osoby niepełnosprawne służbie publicznej”

Zachodniopomorski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie zaprasza do udziału w programie: „Stabilne zatrudnienie - osoby niepełnosprawne służbie publicznej".

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?