Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-zachodniopomorskie .

PUP Gryfino - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

PUP Gryfino - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie ogłasza IV edycję konkursu na organizację staży dla osób bezrobotnych do 30. roku życia.

PUP Gryfino - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie ogłasza III edycję konkursu na jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych, które ukończyły 30. rok życia.

PUP Koszalin - Refundacja części kosztów poniesionych na zatrudnienie osób do 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie ogłasza nabór wniosków o zawarcie umowy, o refundację części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne za...

PUP Szczecin - Nabór na szkolenie pn. "Kucharz z egzaminem czeladniczym" dla osób 30+

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie prowadzi nabór na szkolenie dla osób powyżej 30. r.ż. współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pn. "Kucharz z...

PUP Szczecin - Nabór na szkolenie pn. "Cukiernik z egzaminem czeladniczym"

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie prowadzi nabór na szkolenie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pn. "Cukiernik z egzaminem czeladniczym".

PUP Szczecin - Nabór na szkolenie pn. "Kucharz z egzaminem czeladniczym" dla osób do 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie prowadzi nabór na szkolenie dla osób do 30. r.ż. współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego pn. "Kucharz z...

PUP Gryfice - Program Rodzina 500+

Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach uprzejmie informuje, że od dnia 1 sierpnia 2017 roku rozpoczyna się nowy okres w składaniu wniosków o świadczenia w Programie Rodzina 500+ , które będą wypłacane...

PUP Gryfice - Środki na organizację staży

Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach posiada wolne środki na organizację staży dla osób bezrobotnych do 30. roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

PUP Szczecinek - Ćwiczenia wojskowe

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku informuje o ćwiczeniach wojskowych w 2 Brygadzie Zmechanizowanej w Złocieńcu. Ochotników prosimy o kontakt z Wojskową Komendą Uzupełnień w Szczecinku.

PUP Szczecinek - Bezpłatne kursy językowe

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku zaprasza do udziału w bezpłatnych, certyfikowanych kursach językowych.

PUP Kołobrzeg - Ruch bezwizowy - obywatele Ukrainy w krajach Schengen

W związku z wprowadzeniem od 11 czerwca 2017 r. ruchu bezwizowego pomiędzy państwami Schengen a Ukrainą, obywatele Ukrainy, posiadający paszporty biometryczne, mogą przekraczać granice bez...

PUP Szczecinek - Program pn. „Stabilne zatrudnienie - osoby niepełnosprawne służbie publicznej”

Zachodniopomorski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Szczecinie zaprasza do udziału w programie: „Stabilne zatrudnienie - osoby niepełnosprawne służbie publicznej".

PUP Szczecin - Spotkanie z pracodawcą

W dniu 13.03.2017 w siedzibie Powiatowego Urzędu Pracy w Szczecinie odbędzie się spotkanie z pracodawcą. Poszukiwana jest osoba na stanowisko operatora pakowania.

PUP Koszalin - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ustalił plan oraz priorytety wydatkowania środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego w roku 2017.

PUP Koszalin - Nabór kandydatów do służby w Policji

Komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie ogłasza rozpoczęcie procedury naboru kandydatów do służby w Policji w 2017 r.

PUP Szczecin - Spotkanie z pracodawcą

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie organizuje spotkanie z pracodawcą - przedstawicielem Poczty Polskiej.

PUP Koszalin - Refundacja części kosztów wynagrodzenia osób do 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie informuje, że posiada jeszcze wolne środki, które mogą zostać przeznaczone na refundację części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na...

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?