Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-wielkopolskie .

PUP Poznań - Stypendium Miasta Poznania na staże

Miasto Poznań zaprasza poznańskie firmy i studentów poznańskich uczelni do skorzystania ze wsparcia finansowego na organizację staży.

PUP Poznań - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu ogłasza w terminie od 21.02.2017 r. od godz. 7.30 do 24.02.2017 r. do godz. 14.30 nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

PUP Poznań - Zaproszenie dla pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu zaprasza do współpracy wszystkich pracodawców zainteresowanych tworzeniem miejsc pracy i zatrudnianiem nowych pracowników.

PUP Poznań - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu informuje, że od 13.02.2017 r. zostaje otwarty nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w ramach posiadanych przez...

PUP Poznań - Zaproszenie dla pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu zaprasza do współpracy wszystkich pracodawców zainteresowanych tworzeniem miejsc pracy i zatrudnieniem nowych pracowników.

PUP Września - Plan szkoleń grupowych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni przedstawia plan szkoleń grupowych, przewidzianych do realizacji w 2017 r.

PUP Szamotuły - Nabór wniosków - PO WER

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach informuje, że w związku z realizacją projektu pn.
"Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie szamotulskim (III)"
w ramach Programu...

PUP Szamotuły - Wsparcie osób powyżej 29. roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach informuje, że realizuje projekt pn. "Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie szamotulskim (III) w ramach Wielkopolskiego...

PUP Konin - Przygotowanie zawodowe dorosłych

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie prowadzi nabór wniosków w sprawie gotowości utworzenia miejsc przygotowania zawodowego dorosłych.

PUP Konin - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osoby bezrobotnej do 30. roku życia.

PUP Konin - Prace interwencyjne dla osób do 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie ogłasza nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia (WRPO).

PUP Konin - Prace interwencyjne dla osób 30+

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie ogłasza nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia (WRPO).

PUP Konin - Dotacje na założenie firmy dla osób do 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie ogłasza nabór wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych do 30. roku życia (PO WER).

PUP Konin - Dotacje na założenie firmy dla osób 30+

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie ogłasza nabór wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia (WRPO).

PUP Konin - Ogłoszenie o naborze wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych powyżej 30. r.ż. (WRPO)

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach...

PUP Konin - Ogłoszenie o naborze wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych do 30. r.ż. (PO WER)

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu...

PUP Oborniki Wielkopolskie - Bony stażowe

Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach Wielkopolskich informuje, że posiada środki finansowe przeznaczone na przyznanie 10 bonów stażowych.

PUP Oborniki Wielkopolskie - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Obornikach Wielkopolskich ogłasza nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych od 26.01.2017 r. do odwołania.

PUP Szamotuły - XII Powiatowe Targi Edukacji i Pracy

Serdecznie zapraszamy do udziału w XII Powiatowych Targach Edukacji i Pracy, które odbędą się 30 marca 2017 roku w Hali Nałęcz przy Zespole Szkół Nr 3 w Szamotułach.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?