Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-pomorskie .

PUP Bytów - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie rozpoczyna nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej przez osoby bezrobotne, poszukujących pracy opiekunów osoby...

Migrant.Info – przydatne informacje dla pracodawców, którzy chcą zatrudnić cudzoziemców

W ramach specjalnego projektu pracodawcy, którzy już zatrudniają lub zamierzają w najbliższym czasie zatrudnić cudzoziemców, mogą liczyć na szerokie wsparcie informacyjne.

Migrant.Info – bezpłatna pomoc migrantom w Polsce

Celem projektu jest ułatwianie integracji obywateli państw trzecich poprzez zwiększanie ich świadomości na temat praw i obowiązków w Polsce.

PUP Tczew - Dodatkowe środki z PFRON-u

Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie informuje, iż pozyskano dodatkowe środki PFRON w ramach projektu „Program wyrównywania różnic między regionami III” w obszarze G.

PUP Wejherowo - Zapisy na bezpłatne szkolenia w październiku 2017 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie prowadzi zapisy na kurs magazynowo-handlowy z obsługą wózków jezdniowych podnośnikowych z egzaminem UDT.

PUP Wejherowo - Projekt pn. "Twoja szansa na sukces"

Firma Vision Consulting Sp. z o.o. zaprasza do udziału w projekcie „Twoja szansa na sukces!".

PUP Wejherowo - "Azymut na zatrudnienie - kompleksowy program wsparcia osób zwolnionych z pracy"

Głównym celem projektu jest zwiększenie zdolności osób bezrobotnych do uzyskania ponownego zatrudnienia poprzez dostosowanie kwalifikacji zawodowych/rynkowych i/lub kompetencji do aktualnych...

PUP Gdańsk - Refundacja wynagrodzenia. Rusza ostatni tegoroczny nabór wniosków

Gdański Urząd Pracy rozpoczyna nabór wniosków o przyznanie refundacji części kosztów zatrudnienia bezrobotnego do 30. roku życia. Forma ta polega na zatrudnieniu osoby bezrobotnej do 30. roku...

GUP Gdańsk - Krajowy Fundusz Szkoleniowy - nowe druki wniosków

Z dniem 17.08.2017 r. obowiązują nowe druki wniosków pracodawców o przyznanie dofinansowania na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy w ramach limitu podstawowego oraz rezerwy z Krajowego...

PUP Kościerzyna - Plan szkoleń na 2017 rok

Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie ogłasza aktualizację planu szkoleń na rok 2017.

UP Gdańsk - Operator maszyn czyszczących. Nowe szkolenie w Urzędzie Pracy

Gdański Urząd Pracy rozpoczyna nabór uczestników na szkolenie w zawodzie operatora maszyn czyszczących. Udział w rekrutacji mogą wziąć wyłącznie zarejestrowane osoby bezrobotne.

PUP Gdynia - Program pn. "Praca dla młodych"

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni przyjmuje wnioski dotyczące zatrudnienia osób do 30. roku życia w ramach programu „Praca dla młodych” - do wyczerpania środków.

PUP Gdynia - Praca w Policji

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni zaprasza na spotkanie z przedstawicielami Komendy Miejskiej Policji w Gdyni.

PUP Gdynia - Złów szansę na nową pracę!

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni zaprasza do udziału w szkoleniach, stażu i oferuje dotacje na założenie firmy.

PUP Gdynia - Spotkanie dotyczące zatrudnienia cudzoziemców

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni i Straż Graniczna zapraszają pracodawców na spotkanie dotyczące zatrudnienia cudzoziemców.

PUP Gdynia - Staż i prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni i Akademia Marynarki Wojennej zapraszają Pracodawców do złożenia wniosku w ramach projektu „30+ wypłyń na szerokie wody kariery Gdynia i Sopot (I)”.

PUP Człuchów - Projekt pn. "Praca dla nas"

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie realizuje projekt pn. „Praca dla nas 2017" w ramach aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych zamieszkujących na wsi.

UP Gdańsk - Dotacja czy refundacja?

W Gdańskim Urzędzie Pracy ruszyły nabory wniosków o przyznanie środków na założenie własnej działalności gospodarczej oraz utworzenie nowego miejsca pracy.

PUP Człuchów - Projekt pn. „Aktywizacja osób bezrobotnych w powiecie człuchowskim (III)”

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie realizuje projekt pn. „Aktywizacja osób bezrobotnych w powiecie człuchowskim (III)" współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

PUP Człuchów - Projekt pn. "Nowe Perspektywy 2017"

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie realizuje projekt pn. „Nowe perspektywy 2017" w ramach programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych w regionach wysokiego bezrobocia oraz na terenach...

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?