Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-pomorskie .

PUP Człuchów - Nabór wniosków w ramach środków rezerwy z KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie uruchamia nabór wniosków o przyznane środków rezerwy z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy.

UP Gdańsk - Projekt pn. „Azymut: Praca"

Jesteś osobą niepracującą? Masz 30 lat lub więcej? Zamieszkujesz województwo pomorskie? Zgłoś się do projektu!

UP Gdańsk - Konkurs pn. „Pracodawca przyjazny cudzoziemcom”

Głównym celem konkursu jest wspomaganie procesów integracji imigrantów w obrębie lokalnej społeczności poprzez wdrażanie w pomorskich firmach procedur wspomagających adaptację do warunków życia i...

UP Gdańsk - Pierwsze w Polsce Centrum Pracy dla Seniorek i Seniorów Gdańskiego Urzędu Pracy otwarte

W Gdańsku jest ich dziś ponad 120 tys., w przyszłości będzie jeszcze więcej. Mowa o osobach starszych, powyżej 60. roku życia, które w zdecydowanej większości i wbrew stereotypom wciąż chcą...

UP Gdańsk - Gdański Urząd Pracy ogłasza konkurs na „Pracodawcę przyjaznego cudzoziemcom”

Chcąc promować pozytywne postawy i dobre praktyki wśród gdańskich pracodawców Gdański Urząd Pracy ogłasza Konkurs na „Pracodawcę przyjaznego cudzoziemcom”.

PUP Bytów - Harmonogram zajęć grupowych i informacji zawodowej

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie przedstawia harmonogram zajęć grupowych i informacji zawodowej, które zostaną zorganizowane w IV kwartale 2018 r.

PUP Bytów - Refundacja stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych w ramach środków PFRON

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie prowadzi nabór wniosków o refundację stanowisk pracy dla osób niepełnosprawnych w ramach środków PFRON.

PUP Bytów - Szkolenia zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Bytowie informuje o możliwości skorzystania ze szkoleń zawodowych.

PUP Człuchów - Projekt pn. "Dostępny rynek pracy 2018"

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie realizuje projekt pn. „Dostępny rynek pracy 2018" w ramach programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych w regionach wysokiego bezrobocia.

PUP Człuchów - Projekt pn. "Praca dla nas 2018"

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie realizuje projekt pn. "Praca dla nas 2018" w ramach programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych zamieszkujących na wsi.

PUP Człuchów - Projekt pn. "Bądź aktywny 2018"

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie realizuje projekt pn. "Bądź aktywny 2018" w ramach programu aktywizacji zawodowej osób długotrwale bezrobotnych.

GUP Gdańsk - Nabór na szkolenie Gospodarka magazynowa z obsługą wózków jezdniowych + Excel

Gdański Urząd Pracy rozpoczyna nabór na szkolenie „Gospodarka magazynowa z obsługą wózków jezdniowych + Excel od podstaw z egzaminem Kurs rozpocznie się w sierpniu 2018 roku i potrwa około dwóch...

PUP Gdynia - Zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu

Znasz podstawy j. angielskiego i masz co najmniej średnie wykształcenie? Zastanawiasz się jaki zawód obecnie jest poszukiwany? Skorzystaj z bezpłatnego szkolenia "Spedytor z j. angielskim".

UP Gdańsk - Dotacje na założenie firmy

W terminie 4-8 czerwca 2018 r. odbędzie się nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

UP Gdańsk - DOGMA zaprasza do punktu pomocy prawnej

W 2016 r. w całym kraju zaczął działać system darmowej pomocy prawnej, wprowadzony Ustawą o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej z 5 sierpnia 2015 r.

PUP Człuchów - Projekt pn. "Praca 2018"

Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie realizuje projekt „Praca 2018" w ramach programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych w wieku 45 lat i powyżej.

UP Gdańsk - Organizujesz staż? Teraz czekają na ciebie dodatkowe korzyści

"Doświadczenie z Plusem" oraz "Staż z Bonusem" to tytuły dwóch nowych projektów Gdańskiego Urzędu Pracy kierowanych do przedsiębiorców. Oba stanowią połączenie dwóch dobrze znanych im form wsparcia...

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?