Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-podlaskie .

PUP Białystok - Dyżury w Dziale Instrumentów Rynku Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku informuje, że z dniem 13.11.2018 r. zostają wznowione wtorkowe dyżury do godz. 16:30 pracowników Działu Instrumentów Rynku Pracy.

PUP Suwałki - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku informuje, że od 15 listopada 2018 r. przyjmowane będą wnioski o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

WUP Białystok - Warsztaty w listopadzie

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza na warsztaty organizowane przez doradców w listopadzie, które odbędą się w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

PUP Wysokie Mazowieckie - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Wysokiem Mazowieckiem dysponuje środkami Funduszu Pracy pochodzącymi z rezerwy MRPiPS przeznaczonymi na aktywizację osób zamieszkujących na wsi i powyżej 45. roku życia.

PUP Białystok - Dyżury w Dziale Instrumentów Rynku Pracy

Informujemy, że od od 2.10.2018 r. zostaną wznowione dyżury Działu Instrumentów Rynku Pracy związane ze składaniem poręczeń dla dofinansowań na podjęcie działalności gospodarczej lub wyposażenie...

PUP Augustów - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie informuje, że w dniach 24-26 września 2018 r. będzie prowadzony nabór wniosków w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

PUP Białystok - Środki na założenie działalności gopodarczej

Chcesz założyć lub rozwinąć działalność gospodarczą, a nie masz środków? Nie czekaj! Sprawdź, co możesz zrobić.

PUP Bielsk Podlaski - Dotacje i wyposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim informuje, że otrzymał dofinansowanie z Rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w kwocie 288 000 zł na realizację programu skierowanego do...

PUP Bielsk Podlaski - Nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z rezerwy KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim ogłasza nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego...

PUP Białystok - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku wydłuża termin naboru wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu w ramach środków z Funduszu Pracy do 27.07.2018 r.

PUP Białystok - Program wyrównywania różnic

Urząd pracy w Białymstoku zaprasza pracodawców do składania wniosków o refundację kosztów wyposażenia stanowiska pracy osoby niepełnosprawnej zamieszkałej na terenie ziemskiego powiatu białostockiego.

PUP Białystok - Nabór wniosków o staż z Funduszu Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku informuje, że w terminie od 2 do 20 lipca 2018 roku będzie prowadzony nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu w ramach środków z Funduszu Pracy.

PUP Białystok - Bezpieczne wyjazdy do pracy za granicę w ramach EURES

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza na spotkanie informacyjne pn. "Bezpieczne wyjazdy do pracy za granicę w ramach Europejskich Służb Zatrudnienia EURES", które odbędzie się 26.06.2018 r....

PUP Suwałki - Prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach informuje, że 25 czerwca 2018 r. jest ostatnim dniem przyjmowania wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych w ramach projektu "Aktywizacja osób od 30. roku...

PUP Łomża - Projekt pn. "Dziś bierni - jutro aktywni (IV)"

Celem głównym projektu jest zwiększenie zdolności do zatrudnienia osób od 30. roku życia pozostających bez pracy w powiecie łomżyńskim i mieście Łomża.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?