Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-opolskie .

PUP Opole - Zajęcia warsztatowe pn. „Dobre CV ... czyli jakie?"

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu zaprasza osoby zarejestrowane w urzędzie w Opolu oraz jego filiach, zainteresowane doskonaleniem swoich umiejętności poszukiwania zatrudnienia, do udziału w zajęciach...

PUP Prudnik - Szkolenie „Recepcjonistka w branży turystyki zdrowotnej i prozdrowotnej”

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się w poniedziałek, 27 maja 2019 r. o godzinie 12:00 w sali konferencyjnej Powiatowego Urzędu Pracy w Prudniku.

PUP Nysa - Dzień otwarty w firmie Grupa Otmuchów S.A

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zachęca do udziału w Dniu Otwartym Firmy Grupa Otmuchów S.A, wiodącego lidera w produkcji słodkich i słonych przekąsek, oraz płatków śniadaniowych.

PUP Nysa - Warsztaty w zawodzie: opiekunka domowa

Masz problemy ze znalezieniem pracy, szukasz ciekawego zajęcia, chcesz rozwijać swoje umiejętności? Trwa rekrutacja na warsztaty.

PUP Nysa - Nabór wniosków na KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawcy.

PUP Kluczbork - Rekrutacja do służby w Straży Granicznej

Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku informuje, że Śląski Oddział Straży Granicznej prowadzi rekrutację kandydatów do służby.

PUP Nysa - Nabór do Policji

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie informuje o rozpoczęciu procedury kwalifikacyjnej dla kandydatów do służby w Policji na terenie województwa opolskiego.

Rekrutacja personelu na rynku pracownika

W ostatnim czasie w Polsce sporo mówi się o tzw. rynku pracownika, co w praktyce oznacza, że nie pracodawcy, ale pracownicy mogą być bardziej wymagający w podejmowaniu decyzji dla kogo pracować.

PUP Gliwice - Pomocnicze wzory dokumentów związanych z pracą

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach informuje, że pomocnicze wzory dokumentów związanych z ubieganiem się o zatrudnienie, nawiązaniem, zmianą oraz ustaniem stosunku pracy znajdują się na stronie...