Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-opolskie .

PUP Brzeg - Projekt pn. "Kreatywna Wieś"

Od lipca 2018 roku Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu realizuje projekt pn. "Kreatywna Wieś" skierowany do bezrobotnych zamieszkujących tereny wiejskie.

PUP Nysa - Wsparcie dla opiekunów osób niepełnosprawnych

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie dysponuje dodatkowym katalogiem form pomocy dedykowanych w sposób szczególny opiekunom osób niepełnosprawnych oraz członkom ich rodzin.

PUP Nysa - Nabór wniosków na refundację kosztów wynagrodzenia za zatrudnienie osoby po 50. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków dotyczący dofinansowania kosztów wynagrodzenia za zatrudnienie osoby bezrobotnej po 50. roku życia.

PUP Nysa - Aktualne nabory wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków dla pracodawców na obniżenie kosztów zatrudnienia nowych pracowników.

PUP Nysa - Wakacyjna ramówka warsztatów w PRZ

Wykorzystaj wolny czas wakacyjny na swój rozwój osobisty. Przyjdź i skorzystaj z pomocy doświadczonych doradców zawodowych i coachów, którzy pomogą Ci w trafnym wyborze przyszłej pracy zawodowej.

PUP Brzeg - Program Regionalny skierowany do kobiet

Od kwietnia 2018 r. Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu realizuje Program Regionalny skierowany do bezrobotnych kobiet, m.in:

PUP Opole - Nabór wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że w roku 2018 planowane są trzy nabory wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

PUP Nysa - Kwalifikacja do zawodowej służby wojskowej

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie informuje, że Jednostka Wojskowa nr 4408 w m. Sulechów będzie prowadziła rozmowy kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej.

PUP Opole - Przedsiębiorczość społeczna z OWES-em

Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Opolu zaprasza osoby bezrobotne, niepełnosprawne, zagrożone wykluczeniem społecznym oraz podmioty ekonomii społecznej, administrację samorządową do...

PUP Opole - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że w roku 2018 planowane są trzy nabory wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

PUP Kluczbork - Aktywizacja osób młodych

Od 1.01.2018 r. do 31.12.2018 r. Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku realizuje projekt pn: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kluczborskim (IV)”.

Migrant.Info – przydatne informacje dla pracodawców, którzy chcą zatrudnić cudzoziemców

W ramach specjalnego projektu pracodawcy, którzy już zatrudniają lub zamierzają w najbliższym czasie zatrudnić cudzoziemców, mogą liczyć na szerokie wsparcie informacyjne.

Migrant.Info – bezpłatna pomoc migrantom w Polsce

Celem projektu jest ułatwianie integracji obywateli państw trzecich poprzez zwiększanie ich świadomości na temat praw i obowiązków w Polsce.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?