Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-opolskie .

PUP Nysa - Oferta specjalna dla seniorów

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza na spotkanie „Pakiet przydatnych informacji o rynku pracy”. W programie m.in.: omówienie możliwości rynku pracy, jak uzyskać zatrudnienie, w czym może Ci...

PUP Nysa - Dyżur specjalisty ds. pożyczek unijnych

Polska Fundacja Przedsiębiorczości oddział w Opolu informuje o organizacji dyżuru specjalisty ds. pożyczek unijnych na rozpoczęcie działalności gospodarczej w dniu 29 sierpnia 2019 roku w godzinach...

PUP Nysa - Rekrutacja dla firmy Intersnack

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi rekrutację przez Agencję Pracy Interkadra dla firmy Intersnack, czołowego producenta słonych przekąsek na stanowiska Pracownik produkcji oraz Pracownik magazynu.

PUP Olkusz - Przyjęcia do służby w Straży Granicznej

Straż Graniczna prowadzi stały tryb przyjmowania podań od kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby w Straży Granicznej. Przyjęcia do służby do poszczególnych jednostek organizacyjnych...

PUP Opole - Refundację kosztów wyposażenia stanowiska

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu zaprasza pracodawców i przedsiębiorców, zainteresowanych ubieganiem się o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

PUP Nysa - Praca dla robotnika gospodarczego

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie poszukuje kandydatów po 50 roku życia (oferta w ramach dofinansowania wynagrodzenia) zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Robotnik gospodarczy.

PUP Opole - Nabór wniosków o organizację stażu dla osób powyżej 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje o naborze wniosków o organizację stażu dla osób powyżej 30. roku życia.

PUP Prudnik - Staże, szkolenia, prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku dysponuje środkami na organizację staży oraz prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia oraz osób długotrwale bezrobotnych do 30. roku życia.

PUP Opole - Staże dla osób powyżej 30. roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu prowadzi rekrutację na staże dla osób bezrobotnych powyżej 30. roku życia.

PUP Opole - Nabór wniosków z KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że w terminie 27-28.08.2019 r. odbędzie się nabór wniosków o przyznanie środków z KFS.

PUP Nysa - Program pilotażowy pn. „Senior na rynku pracy”

Posiadasz prawo do emerytury a mimo to wciąż czujesz się na siłach by pracować? Zgłoś się do punktu obsługi seniora w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nysie i ponownie podejmij aktywność zawodową!

PUP Głubczyce - Nabór wniosków na kształcenie

Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach ogłasza nabór wniosków na finansowanie działań związanych z kształceniem ustawicznym pracowników i pracodawcy.

PUP Głubczyce - Projekt pn. „GraduatON"

Powiatowy Urząd Pracy w Głubczycach zaprasza do udziału w projekcie, którego głównym celem jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnością posiadających wykształcenie wyższe i/lub...

PUP Nysa - Dni otwarte w Pracowni Rozwoju Zawodowego

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza wszystkich zainteresowanych na dni otwarte w Pracowni Rozwoju Zawodowego.

MNiSW - Dofinansowanie prac badawczo-rozwojowych

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju ogłosi 6 nowych konkursów w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Canva - Bezpłatny kreator CV

Serwis Canva prezentuje bezpłatny kreator, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób można stworzyć swoje CV.

PUP dla miasta Torunia - Projekt INFOdoradca+

W ramach projektu „Rozwijanie, uzupełnianie i aktualizacja informacji o zawodach oraz jej upowszechnianie za pomocą nowoczesnych narzędzi komunikacji – INFODORADCA+" powstało 1000 opisów zawodów,...

PUP Opole - Nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

Uprzejmie informujemy, że termin planowanego naboru „Wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy" odbędzie się w dniach 27-28 czerwca 2019 r.

PUP Nysa - Nabór do Policji

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie informuje o rozpoczęciu procedury kwalifikacyjnej dla kandydatów do służby w Policji na terenie województwa opolskiego.