Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-opolskie .

PUP Nysa - Rekrutacja do firmy IAC Group

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi rekrutację pracowników na stanowiska: pracownik do szycia z doświadczeniem, operator wózka widłowego i pracownik produkcji.

PUP Nysa - Rekrutacja do rezydencji seniorów Złote Borki

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie informuje, że rozpoczął rekrutację na stanowiska do rezydencji Złote Borki w Jarnołtówku.

PUP Nysa - Szkolenie na kucharza

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi rekrutacje osób zarejestrowanych do odbycia szkolenia na stanowisko kucharza z gwarancją zatrudnienia.

PUP Nysa - Kurs prawo jazdy kat. D

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi nabór osób chętnych w uzyskaniu dodatkowych kwalifikacji kierowcy autobusu kat. D.

Czasowe zawieszenie przyznawania środków w urzędach pracy

W związku z uchyleniem z dniem 1 lipca 2017 r. rozporządzenia Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 23 kwietnia 2012 r. w sprawie dokonywania z Funduszu Pracy refundacji kosztów wyposażenia...

PUP Nysa - Nabór na szkolenie

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza serdecznie osoby bezrobotne do możliwości nabycia dodatkowych kwalifikacji na stanowisko szwaczki z gwarancją zatrudnienia w firmie KLER.

PUP Nysa - Dotacje na założenie firmy

Planujesz założyć działalność gospodarczą i szukasz pieniędzy na start? Pomyśl o dotacji z Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie!

PUP Opole - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że kolejne nabory wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w 2017 roku odbywać się będą w terminach: 15-19 maja 2017...

PUP Nysa - Praca w firmie Amazon

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie prowadzi rekrutację dla amerykańskiego przedsiębiorstwa handlowego Amazon na stanowisko: pracownik magazynu.

PUP Nysa - Nabór wniosków na dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej w 2017 r.

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków w sprawie przyznania środków na podjęcie działalności gospodarczej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu...

PUP Opole - Spotkania informacyjne

Osoby bezrobotne, zainteresowane ubieganiem się o dotację w ramach projektu „Twój biznes – Twoja Praca” zapraszamy na spotkanie informacyjne w dniu 7, 14 lub 21 grudnia 2016 r. w siedzibie PUP w...

PUP Opole - projekt pn. „Twój biznes – Twoja praca”

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu w partnerstwie z Izbą Rzemieślniczą w Opolu od stycznia 2017 r. będzie realizował projekt konkursowy pn. „Twój biznes – Twoja praca”.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?