Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-opolskie .

PUP Brzeg - Projekt pn. "Teraz Wieś"

Projekt jest skierowany do bezrobotnych zamieszkujących tereny wiejskie. W projekcie zaplanowano zorganizowanie prac interwencyjnych, robót publicznych oraz udzielanie dotacji na podjęcie własnej...

PUP Nysa - Spotkanie informacyjne LG CHEM

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza serdecznie na spotkanie informacyjne poświęcone zatrudnieniu w fabryce motoryzacyjnej LG Chem produkującej akcesoria samochodowe na stanowisko pracownika...

PUP Nysa - Szkolenie na pracownika ochrony

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie zaprasza serdecznie do udziału w szkoleniu osoby bezrobotne chcące zdobyć kwalifikacje zawodowe w zakresie pracownika ochrony.

PUP Opole - Dotacje dla osób bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu informuje, że w roku bieżącym odbędą się jeszcze dwa nabory „Wniosków o przyznanie bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi, z Fundusz Pracy...

PUP Opole - Nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy Opolu informuje, że z dniem 16 sierpnia 2018 r. rozpoczął się nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla osoby skierowanej przez...

PUP Opole - Bezpłatne szkolenia

Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych oraz Fundacja Polskiej Akademii Nauk zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie pn. „Bądź aktywny- postaw na siebie”.

PUP Nysa - Zwrot kosztów przejazdu i zakwaterowania

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie informuje, że zwroty kosztów przejazdu i zakwaterowania przyznawane będą do 30.11.2018 r.

PUP Nysa - Refundacja kosztów opieki nad dzieckiem/dziećmi do 6. roku życia lub osobą zależną

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie informuje, że refundacja kosztów opieki nad dzieckiem/dziećmi do 6. roku życia lub osobą zależną przyznawana będzie do 30.11.2018 r.

PUP Nysa - Bezpłatne kursy i staże zawodowe

Europejskie Centrum Edukacyjne w Opolu zaprasza osoby powyżej 29 roku życia do udziału w projekcie pod nazwą (RE)START.

PUP Nysa - Aktualne nabory wniosków

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie ogłasza nabór wniosków dla pracodawców na obniżenie kosztów zatrudnienia nowych pracowników.

PUP Brzeg - Program Regionalny skierowany do kobiet

Od kwietnia 2018 r. Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu realizuje Program Regionalny skierowany do bezrobotnych kobiet, m.in:

PUP Nysa - Kwalifikacja do zawodowej służby wojskowej

Powiatowy Urząd Pracy w Nysie informuje, że Jednostka Wojskowa nr 4408 w m. Sulechów będzie prowadziła rozmowy kwalifikacyjne do zawodowej służby wojskowej.

PUP Kluczbork - Aktywizacja osób młodych

Od 1.01.2018 r. do 31.12.2018 r. Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku realizuje projekt pn: „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie kluczborskim (IV)”.

Migrant.Info – przydatne informacje dla pracodawców, którzy chcą zatrudnić cudzoziemców

W ramach specjalnego projektu pracodawcy, którzy już zatrudniają lub zamierzają w najbliższym czasie zatrudnić cudzoziemców, mogą liczyć na szerokie wsparcie informacyjne.

Migrant.Info – bezpłatna pomoc migrantom w Polsce

Celem projektu jest ułatwianie integracji obywateli państw trzecich poprzez zwiększanie ich świadomości na temat praw i obowiązków w Polsce.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?