Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-mazowieckie .

PUP Przasnysz - Nabór wniosków na różne formy wsparcia

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu w związku z realizacją programu pn. „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie przasnyskim (III)" organizuje nabór wniosków na...

PUP Piaseczno - Projekt pn. "Graduaton" dla osób z niepełnosprawnościami

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie realizuje projekt pn. "Graduaton" skierowany do osób z niepełnosprawnościami.

PUP Przasnysz - Nabory wniosków na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu informuje o aktualnych terminach naborów wniosków na podjęcie działalności gospodarczej.

PUP Przasnysz - Aktywizacja osób powyżej 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu prowadzi nabór wniosków na aktywne formy wsparcia w ramach programu: „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie przasnyskim (III)".

PUP Przasnysz - Nabór wniosków na aktywne formy wsparcia

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu prowadzi nabór wniosków na aktywne formy z programu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie przasnyskim (III)".

PUP Przasnysz - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu zaprasza pracodawców do składania wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w terminie 4-6.03.2019 r.

Rekrutacja personelu na rynku pracownika

W ostatnim czasie w Polsce sporo mówi się o tzw. rynku pracownika, co w praktyce oznacza, że nie pracodawcy, ale pracownicy mogą być bardziej wymagający w podejmowaniu decyzji dla kogo pracować.

PUP Gliwice - Pomocnicze wzory dokumentów związanych z pracą

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach informuje, że pomocnicze wzory dokumentów związanych z ubieganiem się o zatrudnienie, nawiązaniem, zmianą oraz ustaniem stosunku pracy znajdują się na stronie...

UP m.st. Warszawa - Nabory wniosków

Urząd Pracy m.st. Warszawy uprzejmie informuje, że z dniem. 2.01.2019 r. rozpoczęły się nabory wniosków niżej wymienionych usług i instrumentów rynku pracy:

PUP Płock - Projekt pn. "Od Studenta do Specjalisty"

Fundacja Sustinae zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.