Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-mazowieckie .

PUP Wyszków - Szkolenia indywidualne w ramach RPO WM

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje o naborze wniosków o skierowanie na szkolenie wskazane przez osobą bezrobotną, tzn. szkolenia indywidualne w ramach RPO WM.

PUP Wyszków - Szkolenia indywidualne w ramach POWER

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje o naborze wniosków o skierowanie na szkolenie wskazane przez osobą bezrobotną, tzn. szkolenia indywidualne.

PUP Wyszków - Bony szkoleniowe

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje o naborze wniosków o bony szkoleniowe.

PUP Przasnysz - Nabory wniosków na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu informuje o aktualnych terminach naborów wniosków na podjęcie działalności gospodarczej.

PUP Przasnysz - Aktywizacja osób powyżej 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu prowadzi nabór wniosków na aktywne formy wsparcia w ramach programu: „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie przasnyskim (III)".

PUP Przasnysz - Nabór wniosków na aktywne formy wsparcia

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu prowadzi nabór wniosków na aktywne formy z programu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie przasnyskim (III)".

PUP Przasnysz - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu zaprasza pracodawców do składania wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w terminie 4-6.03.2019 r.

PUP Radom - Informacja o PIT-11

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu informuje, że informację o przychodach z innych źródeł oraz o dochodach i pobranych zaliczkach na podatek dochodowy PIT-11 dla osób pobierających świadczenia w 2018...

MUP Płock - Wykaz porad grupowych i spotkań informacyjnych

Miejski Urząd Pracy w Płocku przedstawia wykaz porad grupowych i spotkań informacyjnych przewidzianych do realizacji w I kwartale 2019 r.

Rekrutacja personelu na rynku pracownika

W ostatnim czasie w Polsce sporo mówi się o tzw. rynku pracownika, co w praktyce oznacza, że nie pracodawcy, ale pracownicy mogą być bardziej wymagający w podejmowaniu decyzji dla kogo pracować.

PUP Gliwice - Pomocnicze wzory dokumentów związanych z pracą

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach informuje, że pomocnicze wzory dokumentów związanych z ubieganiem się o zatrudnienie, nawiązaniem, zmianą oraz ustaniem stosunku pracy znajdują się na stronie...

UP m.st. Warszawa - Nabory wniosków

Urząd Pracy m.st. Warszawy uprzejmie informuje, że z dniem. 2.01.2019 r. rozpoczęły się nabory wniosków niżej wymienionych usług i instrumentów rynku pracy:

PUP Płock - Projekt pn. "Od Studenta do Specjalisty"

Fundacja Sustinae zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

PUP Wołomin - Porada grupowa pn. "Aktywne poszukiwanie pracy"

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie zaprasza do udziału w poradzie grupowej pn. "Aktywne poszukiwanie pracy".

PUP Radom - Targi pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu Filia w Pionkach, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Radomiu oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Pionkach zapraszają na targi pracy.

UP m.st. Warszawa - Giełda pracy

UP m.st. Warszawa i Auchan Warszawa Ursynów zapraszają na giełdę pracy, która odbędzie się 22 maja 2018 r. w siedzibie Urzędu Pracy m.st. Warszawy przy ul. Ciołka 10a, sala nr 221.

PUP Przasnysz - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu zaprasza pracodawców do składania wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w terminie 7-9.05.2018 r.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?