Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-małopolskie .

GUP Kraków - Projekt pn. „Kierunek Kariera”

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera”. Dzięki niemu uczestnik wybranego przez siebie szkolenia lub kursu ma opłacone do 87 proc. jego kosztów!

GUP Kraków - Dotacje na założenie firmy

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie informuje o wydłużeniu terminu naboru wniosków o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez...

GUP Kraków - Zajęcia grupowe

Referat Poradnictwa Zawodowego Grodzkiego Urzędu Pracy w Krakowie zaprasza na zajęcia grupowe.

PUP Oświecim - Kierunek Kariera - projekt skierowany do osób pracujących

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu zaprasza do udziału w projekcie, w ramach którego przewidziano m.in. bony szkoleniowe.

PUP Oświecim - Staż dla osób poniżej 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Oświęcimiu dysponuje środkami na organizację 20 staży dla osób bezrobotnych poniżej 30. roku życia (w przypadku osób w wieku 18-24 lata, tylko jeżeli są zarejestrowane jako...

PUP Wadowice - Projekt pn. „Postaw na rozwój - zwiększ możliwości!”

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach zaprasza do udziału w projekcie, w ramach którego przewidziano m.in. bezpłatne szkolenia.

PUP Wadowice - Prace interwencyjne dla osób powyej 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach ogłasza nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie...

PUP Wadowice - Prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach ogłasza nabór wniosków o organizowanie prac interwencyjnych w ramach programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych finansowanego ze środków Funduszu Pracy...

SUP Nowy Sącz - Węgierska - Kierunek Kariera - doradztwo i szkolenia dla pracujących!

Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję!

PUP Tarnów - Konkurs dla przedsiębiorców - pieniądze do wzięcia z ZUS

ZUS ogłosił konkurs dla przedsiębiorców na dofinansowanie projektów poprawiających warunki pracy. Od 16 lipca można składać wnioski. Kwoty dofinansowania sięgają od 10 tysięcy do 500 tysięcy złotych.

PUP Wadowice - Projekt pn. "Kierunek Kariera"

Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera"!

PUP Nowy Sącz-Węgierska - Program pn. "Pierwszy Biznes-Wsparcie w Starcie"

Małopolski Fundusz Ekonomii Społecznej uczestniczy w realizacji rządowego programu "Pierwszy Biznes-Wsparcie w Starcie", jako partner Towarzystwa Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych.

PUP Nowy Sącz-Węgierska - „Związek pełnosprawny – aplikacja coachingowa wspierająca rodziców dzieci z niepełnosprawnością”

Aplikacja mobilna, do testowania której zachęcamy, jest formą wsparcia dla rodziców dzieci z niepełnosprawnością. Jej zasadniczą rolą jest wsparcie w podtrzymywaniu wzajemnej relacji partnerskiej...

PUP Nowy Sącz Węgierska - Miliony na przedsiębiorczość

675 osób z subregionu sądeckiego w najbliższych latach skorzysta ze wsparcia projektu realizowanego m.in. przez Urząd Miasta w Nowym Sączu.

PUP Tarnów - Bezpłatne szkolenia organizowane przez tarnowski oddział ZUS

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie przedstawia harmonogram bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Oddział ZUS w Tarnowie, w II kwartale 2018 roku.

PUP Brzesko - Terminarz naborów wniosków na 2018 rok

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku przedstawia terminarz naborów wniosków na różne formy wsparcia w 2018 roku.

SUP Nowy Sącz - Projekt pn. „Walczymy z wykluczeniem”

Projekt skierowany jest do 60 osób (36 kobiet i 24 mężczyzn) zamieszkujących/pracujących/uczących się na terenie województwa małopolskiego, w tym 36 osób zamieszkujących na terenie powiatów:...

GUP Kraków - Bezpłatne formy kształcenia

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnych form kształcenia oferowanych przez Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Migrant.Info – przydatne informacje dla pracodawców, którzy chcą zatrudnić cudzoziemców

W ramach specjalnego projektu pracodawcy, którzy już zatrudniają lub zamierzają w najbliższym czasie zatrudnić cudzoziemców, mogą liczyć na szerokie wsparcie informacyjne.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?