Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-małopolskie .

GUP Kraków - Projekt rozwoju kompetencji pn. "Gotuj po hiszpańsku II"

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI rozpoczęła rekrutację do III edycji projektu kształcenia umiejętności kulinarnych w zakresie kuchni hiszpańskiej i śródziemnomorskiej w...

PUP Nowy Sącz-Węgierska - „Związek pełnosprawny – aplikacja coachingowa wspierająca rodziców dzieci z niepełnosprawnością”

Aplikacja mobilna, do testowania której zachęcamy, jest formą wsparcia dla rodziców dzieci z niepełnosprawnością. Jej zasadniczą rolą jest wsparcie w podtrzymywaniu wzajemnej relacji partnerskiej...

PUP Nowy Sącz-Węgierska - Nowe wydanie Sądeckiego Rynku Pracy

Sądecki Urząd Pracy informuje o aktualnym wydaniu Sądeckiego Rynku Pracy, gdzie są dostępne informacje dotyczące zmian w procesie rejestracji oświadczeń o powierzeniu pracy cudzoziemcowi.

GUP Kraków - Szkolenia dla osób poniżej 30. roku życia

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie informuje, że w 2018 roku realizuje szkolenia w formie bonów szkoleniowych dla osób bezrobotnych poniżej 30. roku życia w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych...

PUP Nowy Sącz Węgierska - Miliony na przedsiębiorczość

675 osób z subregionu sądeckiego w najbliższych latach skorzysta ze wsparcia projektu realizowanego m.in. przez Urząd Miasta w Nowym Sączu.

PUP Tarnów - Bezpłatne szkolenia organizowane przez tarnowski oddział ZUS

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie przedstawia harmonogram bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Oddział ZUS w Tarnowie, w II kwartale 2018 roku.

PUP Brzesko - Terminarz naborów wniosków na 2018 rok

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku przedstawia terminarz naborów wniosków na różne formy wsparcia w 2018 roku.

SUP Nowy Sącz - Projekt pn. „Walczymy z wykluczeniem”

Projekt skierowany jest do 60 osób (36 kobiet i 24 mężczyzn) zamieszkujących/pracujących/uczących się na terenie województwa małopolskiego, w tym 36 osób zamieszkujących na terenie powiatów:...

GUP Kraków - Bezpłatne formy kształcenia

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnych form kształcenia oferowanych przez Centrum Kształcenia Ustawicznego.

Migrant.Info – przydatne informacje dla pracodawców, którzy chcą zatrudnić cudzoziemców

W ramach specjalnego projektu pracodawcy, którzy już zatrudniają lub zamierzają w najbliższym czasie zatrudnić cudzoziemców, mogą liczyć na szerokie wsparcie informacyjne.

Migrant.Info – bezpłatna pomoc migrantom w Polsce

Celem projektu jest ułatwianie integracji obywateli państw trzecich poprzez zwiększanie ich świadomości na temat praw i obowiązków w Polsce.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?