Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-małopolskie .

GUP Kraków - Bony szkoleniowe

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, w związku z otrzymaniem dodatkowych środków Funduszu Pracy, ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu szkoleniowego dla osoby bezrobotnej do 30. roku życia.

GUP Kraków - Szkolenia indywidualne

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie w związku z otrzymaniem dodatkowych środków Funduszu Pracy ogłasza nabór wniosków osób bezrobotnych lub poszukujących pracy o skierowanie na wskazane szkolenie.

GUP Kraków - Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Świadomie do celu”

18 października 2018 r., w czwartek, w godz. 10.00-14.00 w TAURON Arenie w Krakowie przy ul. Stanisława Lema 7 odbędą się Targi Pracy i Przedsiębiorczości „Świadomie do celu”.

PUP Nowy Sącz-Węgierska - „Związek pełnosprawny – aplikacja coachingowa wspierająca rodziców dzieci z niepełnosprawnością”

Aplikacja mobilna, do testowania której zachęcamy, jest formą wsparcia dla rodziców dzieci z niepełnosprawnością. Jej zasadniczą rolą jest wsparcie w podtrzymywaniu wzajemnej relacji partnerskiej...

PUP Tarnów - Bezpłatne szkolenia organizowane przez tarnowski oddział ZUS

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie przedstawia harmonogram bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Oddział ZUS w Tarnowie, w II kwartale 2018 roku.

PUP Brzesko - Terminarz naborów wniosków na 2018 rok

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku przedstawia terminarz naborów wniosków na różne formy wsparcia w 2018 roku.

SUP Nowy Sącz - Projekt pn. „Walczymy z wykluczeniem”

Projekt skierowany jest do 60 osób (36 kobiet i 24 mężczyzn) zamieszkujących/pracujących/uczących się na terenie województwa małopolskiego, w tym 36 osób zamieszkujących na terenie powiatów:...

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?