Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-lubuskie .

PUP Nowa Sól - Dyżur Inspektora PIP

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli informuje, iż w dniu 4 maja 2017 r. w godz. 8:00-10:00 w sali 101 będzie dyżurować Inspektor Okręgowej Inspekcji Pracy w Zielonej Górze.

PUP Strzelce Krajeńskie - Prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich zaprasza pracodawców/przedsiębiorców do składania wniosków o organizację prac interwencyjnych.

PUP Strzelce Krajeńskie - Szkolenia indywidualne z RPO

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich prowadzi nabór wniosków dla 30 osób bezrobotnych z deklaracją zatrudnienia bezpośrednio po zakończonym szkoleniu.

PUP Strzelce Krajeńskie - Bony szkoleniowe

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich prowadzi nabór wniosków o przyznanie bonu szkoleniowego dla 20 osób bezrobotnych z deklaracją zatrudnienia bezpośrednio po zakończonym szkoleniu.

PUP Strzelce Krajeńskie - Szkolenia indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich prowadzi nabór wniosków dla 6 osób bezrobotnych z deklaracją zatrudnienia bezpośrednio po zakończonym szkoleniu.

PUP Strzelce Krajeńskie - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich prowadzi nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla 20 osób bezrobotnych w związku z podjęciem zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub...

PUP Strzelce Krajeńskie - Projekt pn."Nowy start Twoją szansą"

PLUSK POLSKA sp. z o.o. sp. k. - firma szkoleniowa z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów i organizacji szkoleń informuje, że od1 stycznia 2017 r. na obszarze województwa lubuskiego...

PUP Krosno Odrzańskie - Projekt pn. "Nowy start Twoją szansą"

PLUSK POLSKA sp. z o.o. sp. k. - firma szkoleniowa z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów i organizacji szkoleń - informuje, że od dnia 1 stycznia 2017 r. na obszarze województwa...

PUP Krosno Odrzańskie - Warunki życia i pracy w Niemczech

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim zaprasza na spotkania informacyjne na temat: „Warunki życia i pracy w Niemczech" prowadzone w języku polskim przez doradcę EURES Aleksandrę Drückler.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?