Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-lubuskie .

PUP Nowa Sól - Spotkania informacyjne z doradcą Eures z Niemiec

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli informuje, że w dniach 4.09.2018 i 6.11.2018 roku zostaną zorganizowane kolejne spotkania informacyjne z doradcą EURES z Niemiec dla osób bezrobotnych i...

PUP Nowa Sól - Nabór wniosków o staż dla osób w wieku 45+

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli przyjmuje wnioski o zawarcie umowy na zorganizowanie stażu w ramach Rezerwy Ministra 45+.

PUP Nowa Sól - Nabór wniosków o staż dla osób w wieku 30+

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli prowadzi nabór wniosków o zawarcie umowy na zorganizowanie stażu w ramach projektu „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej znajdujących...

PUP Świebodzin - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie prowadzi nabór wniosków na bon na zasiedlenie.

PUP Nowa Sól - Konkurs pn. "Solidny Pracodawca Roku"

Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli informuje o tym, że już po raz 16 przeprowadzany jest ogólnopolski konkurs o tematyce pracowniczej - "Solidny Pracodawca Roku".

PUP Krosno Odrzańskie - Projekt pn. "Powrót do zatrudnienia"

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim zaprasza do uczestnictwa w programie aktywizacji zawodowej osób długotrwale bezrobotnych - „Powrót do zatrudnienia".

PUP Krosno Odrzańskie - Nabory wniosków na różne formy aktywizacji

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim informuje, iż posiada wolne środki na następujące formy aktywizacji dla osób bezrobotnych:

PUP Krosno Odrzańskie - Pracodawco, zorganizuj staż lub skorzystaj z prac interwencyjnych!

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie Odrzańskim zaprasza pracodawców do współpracy w zakresie organizacji staży w firmie lub skorzystania z prac interwencyjnych.

Migrant.Info – przydatne informacje dla pracodawców, którzy chcą zatrudnić cudzoziemców

W ramach specjalnego projektu pracodawcy, którzy już zatrudniają lub zamierzają w najbliższym czasie zatrudnić cudzoziemców, mogą liczyć na szerokie wsparcie informacyjne.

Migrant.Info – bezpłatna pomoc migrantom w Polsce

Celem projektu jest ułatwianie integracji obywateli państw trzecich poprzez zwiększanie ich świadomości na temat praw i obowiązków w Polsce.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?