Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-lubelskie .

PUP Lublin - Własny biznes - to możliwe II - zwiększenie liczby uczestników projektu

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie informuje, iż zwiększona zostaje liczba uczestników projektu o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych z ustalonym II profilem...

PUP Lublin - Szkolenia zawodowe dla osób do 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie, w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie lubelskim (III)", serdecznie zaprasza osoby w wieku do 30 r. ż. do skorzystania z...

PUP Włodawa - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie ogłasza nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracodawcy i jego...

PUP Chełm - Nabór na szkolenie: "Opiekunka osób starszych i niepełnosprawnych"

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie prowadzi nabór na bezpłatne szkolenie grupowe pn. "Opiekunka osób starszych i niepełnosprawnych".

PUP Chełm - Nabór na szkolenie: "Konserwator z uprawnieniami do 1 kV oraz palacza-konserwatora kotłów i instalacji CO"

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie prowadzi nabór na bezpłatne szkolenie grupowe pn. "Konserwator z uprawnieniami do 1 kV oraz palacza-konserwatora kotłów i instalacji CO" w ramach projektu "Nowy...

PUP Chełm - Nabór wniosków o staż - POWER

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie zaprasza do składania wniosków o organizację staży dla bezrobotnych mężczyzn w wieku do 30. roku życia.

PUP Chełm - Nowe umiejętności i kwalifikacje w ramach bonu szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie zaprasza osoby bezrobotne w wieku do 30. roku życia do skorzystania z bonu szkoleniowego.

PUP Chełm - Warsztaty aktywizacyjne i szkolenia zawodowe

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Społecznej Stella realizuje projekty dla mieszkańców gminy Wierzbica i gminy Żmudź mające na celu aktywizację na rzecz zmniejszenia wykluczenia społecznego.

PUP Krasnystaw - Aktywizacja osób młodych

Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie informuje, iż od 1.01.2017 do 31.07.2018 realizuje projekt pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie krasnostawskim (III)” w ramach...

PUP Włodawa - Nabór na szkolenie pn. „Kierowca operator wózka jezdniowego”

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie prowadzi nabór na bezpłatne szkolenie w zakresie „Kierowca operator wózka jezdniowego".

PUP Chełm - Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnych porad prawnych.

PUP Lublin - Wydłużenie okresu rekrutacji do projektu "Restart II..."

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie informuje, iż wydłużono okres rekrutacji do projektu „Restart II – program rozwijający przedsiębiorczość w powiecie lubelskim".

PUP Chełm - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie oferuje dotacje na założenie firmy. Nabór będzie prowadzony w terminie od 15.01.2018 do 19.01.2018 roku.

PUP Zamość - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Migrant.Info – przydatne informacje dla pracodawców, którzy chcą zatrudnić cudzoziemców

W ramach specjalnego projektu pracodawcy, którzy już zatrudniają lub zamierzają w najbliższym czasie zatrudnić cudzoziemców, mogą liczyć na szerokie wsparcie informacyjne.

Migrant.Info – bezpłatna pomoc migrantom w Polsce

Celem projektu jest ułatwianie integracji obywateli państw trzecich poprzez zwiększanie ich świadomości na temat praw i obowiązków w Polsce.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?