Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-lubelskie .

PUP Lublin - Spotkania informacyjne dotyczące aktualnych potrzeb rynku pracy

Serdecznie zapraszamy osoby do 30 r.ż. na spotkania informacyjne dotyczące aktualnych potrzeb rynku pracy, w tym możliwości odbycia szkoleń i staży zawodowych organizowanych w powiatowym urzędzie...

PUP Zamość - Nabór wniosków na prace interwencyjne - Fundusz Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu ogłasza nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych z Rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, projekt pn. „Krok w stronę pracy".

PUP Zamość - Nabór wniosków na prace interwencyjne - Program Regionalny

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu ogłasza nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych z Programu Regionalnego - Aktywizacja osób bezrobotnych w wieku do 30. roku życia i powyżej 50. roku życia.

PUP Zamość - Szkolenie dla kosmetyczki z egzaminem czeladniczym

Jesteś zarejestrowany w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zamościu? Chcesz zmienić lub uzupełnić swoje kwalifikacje i podjąć zatrudnienie? Zgłoś się do swojego doradcy klienta! Zapisz się na szkolenie!

PUP Włodawa - Nabór wniosków ze środków KFS w 2018 r.

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie ogłasza nabór wniosków pracodawców o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracodawcy i jego...

PUP Włodawa - Nabór na szkolenia indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie posiada wolne środki finansowe przeznaczone na sfinansowanie szkoleń indywidualnych wskazanych przez pracodawcę lub osobę uprawnioną z uzasadnioną celowością, tj....

PUP Chełm - Nabór wniosków o staż - POWER

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie zaprasza do składania wniosków o organizację staży dla bezrobotnych mężczyzn w wieku do 30. roku życia.

PUP Chełm - Nowe umiejętności i kwalifikacje w ramach bonu szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie zaprasza osoby bezrobotne w wieku do 30. roku życia do skorzystania z bonu szkoleniowego.

PUP Chełm - Warsztaty aktywizacyjne i szkolenia zawodowe

Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Społecznej Stella realizuje projekty dla mieszkańców gminy Wierzbica i gminy Żmudź mające na celu aktywizację na rzecz zmniejszenia wykluczenia społecznego.

PUP Krasnystaw - Aktywizacja osób młodych

Powiatowy Urząd Pracy w Krasnymstawie informuje, iż od 1.01.2017 do 31.07.2018 realizuje projekt pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie krasnostawskim (III)” w ramach...

PUP Janów Lubelski - Wykaz porad grupowych w II kwartale 2018 roku

Powiatowy Urząd Pracy w Janowie Lubelskim prze4dstawia wykaz porad grupowych przewidzianych do realizacji w II kwartale 2018 roku.

PUP Lublin - Szkolenia zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie zachęca do skorzystania ze szkoleń zawodowych.

PUP Kraśnik - Wznowienie naboru wniosków na szkolenia indywidualne i bony szkoleniowe

Powiatowy Urząd Pracy w Kraśniku informuje, że z dniem 14.03.2018 r. wznawia nabór wniosków o skierowanie na szkolenie w ramach szkoleń indywidualnych oraz bonu szkoleniowego.

PUP Włodawa - Nabór na szkolenie pn. „Kierowca operator wózka jezdniowego”

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie prowadzi nabór na bezpłatne szkolenie w zakresie „Kierowca operator wózka jezdniowego".

PUP Chełm - Punkty nieodpłatnej pomocy prawnej

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnych porad prawnych.

PUP Biłgoraj - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju ogłasza nabór wniosków o przyznanie jednorazowych środków na podjęcie działalności gospodarczej dla 5 osób bezrobotnych zwolnionych z pracy z przyczyn...

PUP Lublin - Wydłużenie okresu rekrutacji do projektu "Restart II..."

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie informuje, iż wydłużono okres rekrutacji do projektu „Restart II – program rozwijający przedsiębiorczość w powiecie lubelskim".

PUP Włodawa - Zwiększenie szans na zatrudnienie osób znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie ogłasza nabór do projektu pt. „Zwiększenie szans na zatrudnienie osób znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy oraz odchodzących z rolnictwa...

PUP Włodawa - Program regionalny pn. "Rozwój małej i średniej przedsiębiorczości..."

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie ogłasza nabór do Programu Regionalnego pn. "Rozwój małej i średniej przedsiębiorczości..." realizowanego w województwie lubelskim.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?