Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-lubelskie .

PUP Lublin - Projekt pn. "Własny biznes - to możliwe II"

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie informuje, iż od 19.02.2018 roku do 2.03.2018 roku prowadzi szósty nabór formularzy rekrutacyjnych do projektu o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej...

PUP Włodawa - Zwiększenie szans na zatrudnienie osób znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie ogłasza nabór do projektu pt. „Zwiększenie szans na zatrudnienie osób znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy oraz odchodzących z rolnictwa...

PUP Włodawa - Program regionalny pn. "Rozwój małej i średniej przedsiębiorczości..."

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie ogłasza nabór do Programu Regionalnego pn. "Rozwój małej i średniej przedsiębiorczości..." realizowanego w województwie lubelskim.

PUP Włodawa - Program regionalny pn. "Drogi Mosty Rzeki II"

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie ogłasza nabór do Programu Regionalnego pn. "Drogi Mosty Rzeki II".

PUP Chełm - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie oferuje dotacje na założenie firmy. Nabór będzie prowadzony w terminie od 15.01.2018 do 19.01.2018 roku.

PUP Zamość - Nabór wniosków o skierowanie na zawodowe szkolenie indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu ogłasza nabór wniosków o skierowanie na zawodowe szkolenie indywidualne zakończone egzaminem zewnętrznym.

PUP Zamość - Szkolenie indywidualne i bon szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu ogłasza nabór wniosków o skierowanie na szkolenie indywidualne oraz o przyznanie bonu szkoleniowego.

PUP Zamość - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu informuje o naborze wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych do 30. roku życia.

PUP Chełm - Rekrutacja kandydatów do służby w Policji

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie informuje, że Komendant Wojewódzki Policji w Lublinie ogłasza rozpoczęcie procedury rekrutacji kandydatów do służby w Policji na terenie województwa lubelskiego.

PUP Chełm - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków o staże dla osób do 30. roku życia.

PUP Chełm - Nabór do służby przygotowawczej w 2018 roku

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie informuje, że rozpoczęto proces przyjmowania dokumentów do służby przygotowawczej w 2018 roku.

PUP Chełm - Ogłoszenie o przyjęciach do służby więziennej

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie informuje o rozpoczęciu przyjęć do pracy w służbie więziennej.

PUP Zamość - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

PUP Włodawa - E-Składka w ZUS

Od 1 stycznia 2018 roku płatności do ZUS będą prostsze i wygodniejsze. Zamiast trzech lub czterech przelewów przedsiębiorca będzie realizował jeden miesięcznie. Poda znacznie mniej danych w opisie...

Migrant.Info – przydatne informacje dla pracodawców, którzy chcą zatrudnić cudzoziemców

W ramach specjalnego projektu pracodawcy, którzy już zatrudniają lub zamierzają w najbliższym czasie zatrudnić cudzoziemców, mogą liczyć na szerokie wsparcie informacyjne.

Migrant.Info – bezpłatna pomoc migrantom w Polsce

Celem projektu jest ułatwianie integracji obywateli państw trzecich poprzez zwiększanie ich świadomości na temat praw i obowiązków w Polsce.

PUP Kraśnik - Wydłużenie naboru na szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Kraśniku informuje, iż wydłuża termin przyjmowania zgłoszeń na szkolenia: "Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej, obsługą komputera i fakturowaniem” oraz "Operator obrabiarek...

WUP Lublin - Nowy harmonogram zajęć poradnictwa grupowego w III kwartale 2017 r.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym harmonogramem zajęć poradnictwa grupowego w III kwartale 2017 r. organizowanych w Centrach Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Białej Podlaskiej,...

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?