Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-kujawsko-pomorskie .

PUP Żnin - Nabór wniosków na roboty publiczne

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie informuje o możliwości składania wniosków o organizację robót publicznych w ramach środków z Funduszu Pracy.

PUP Żnin - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie informuje o możliwości składania wniosków na bon na zasiedlenie w ramach środków z Funduszu Pracy.

PUP Bydgoszcz - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy informuje, że od 27 sierpnia 2018 roku do 31 sierpnia 2018 roku prowadzony będzie nabór wniosków o organizację staży dla osób bezrobotnych ze środków Funduszu Pracy.

PUP Bydgoszcz - Targi Pracy Offerty 2018

Porozumienie Bydgoskich Biur Karier 15 listopada 2018 roku organizuje 13. edycję Targów Pracy Offerty 2018.

PUP Bydgoszcz - Refundacja kosztów doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy zaprasza do składania wniosków o refundację z Funduszu Pracy kosztów doposażenia lub wyposażenia 90 stanowisk pracy.

PUP Bydgoszcz - Innowacja społeczna pn. "Związek pełnosprawny"

DUŻA RZECZ innowacja w rozwoju społecznym zaprasza do udziału w innowacji społecznej pn. "Związek pełnosprawny – aplikacja coachingowa wspierająca rodziców dzieci z niepełnosprawnością".

PUP Bydgoszcz - Nabór wniosków o finansowanie kształcenia z KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w roku 2018 ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

PUP Bydgoszcz - "Spotkanie z przedsiębiorczością - jak założyć i rozwinąć wlasną firmę"

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego 26 stycznia 2018 r. w godz. 10.00-12.30 zaprasza na cykliczne „Spotkanie z przedsiębiorczością - jak założyć i rozwinąć własną firmę".

PUP Inowrocław - "Biznes od A do Z" - dotacje na otwarcie firmy

Stowarzyszenie Osób po Endoprotezoplastyce Biodra „BIODERKO” realizujący w partnerstwie z Wielkopolskim Instytutem Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji Łukasz Dymek projekt pt. "Biznes od A do Z”...

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?