Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-dolnośląskie .

PUP Głogów - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

W związku z niewyczerpaniem limitu środków KFS Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie ogłasza nowy nabór. Do rozdysponowania pozostaje kwota 27 202 zł.

PUP Wołów - Bezpłatne kursy językowe

Powiatowy Urząd Pracy w Wołowie informuje o możliwości skorzystania z bezpłatnych kursów językowych.

PUP Ząbkowice Śląskie - Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich zaprasza 24 października 2018 roku w godz. 11.00-12.00 na spotkanie informacyjno -rekrutacyjne z agencją pracy Promedica Care Sp. z o.o., która...

PUP Wałbrzych - Wykaz porad grupowych na III kwartał 2018 roku

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu przedstawia wykaz porad grupowych przewidzianych do realizacji w III kwartale 2018 roku.

PUP Wałbrzych - Prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu zaprasza pracodawców zainteresowanych zatrudnieniem osób bezrobotnych w ramach prac interwencyjnych do składania wniosków.

PUP Wałbrzych - Dotacje na założenie firmy - RPO

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu prowadzi nabór wniosków w sprawie udzielenia dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej w ramach środków RPO.

PUP Wałbrzych - Dotacje na założenie firmy - PO WER

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu prowadzi nabór wniosków w sprawie udzielenia dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej w ramach PO WER.

PUP Wałbrzych - Plan szkoleń grupowych

Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu przedstawia plan szkoleń grupowych przewidzianych do realizacji w 2018 roku.

PUP Ząbkowice Śląskie - Spotkanie informacyjno-rekrutacyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich zaprasza 19 marca 2018 roku o godz. 12.00 na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne z agencją pracy Promedica Care Sp. z o.o., która poszukuje osób na...

PUP Ząbkowice Śląskie - Nabór wniosków na szkolenia grupowe

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich uprzejmie ogłasza nabór wniosków o skierowanie na szkolenia grupowe finansowane ze środków Funduszu Pracy.

PUP Ząbkowice Śląskie - Nabór wniosków o skierowanie na szkolenia dla osób powyżej 30. roku życia

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich prowadzi nabór wniosków o skierowanie na szkolenia wskazane przez osoby bezrobotne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020.

PUP Ząbkowice Śląskie - Nabór wniosków o organizację staży w ramach projektu konkursowego

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich prowadzi nabór wniosków o organizację staży w ramach projektu konkursowego pt. „Kierunek praca! Aktywizacja zawodowo-edukacyjna młodzieży z powiatu...

PUP Lubin - Projekt pn. "Przedsiębiorcze kobiety 2.0"

Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie informuje, że w okresie od 1.12.2017 r. do 30.11.2019 r. firma Centrum Doradztwa i Szkoleń Europrojekt realizuje na terenie województwa dolnośląskiego projekt pt....

PUP Lubin - Nabór do Policji w roku 2018

Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu informuje o rozpoczęciu procedury kwalifikacyjnej dla kandydatów do służby w Policji na terenie województwa dolnośląskiego.

PUP Wrocław - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu informuje, iż z uwagi na odstąpienie od realizacji zawartych umów przez przedsiębiorców i bezrobotnych oraz przerwania staży, istnieje możliwość ubiegania się o...

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?