Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-śląskie .

PUP Chorzów - Europejski Dzień Pracy

Zapraszamy pracodawców polskich oraz obywateli państw Unii Europejskiej poszukujących pracy w Polsce do udziału w Europejskim Dniu Pracy.

PUP Zabrze - Projekt zewnętrzny pt. "Efekt motyla"

Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza do udziału w projekcie „Efekt motyla". Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych, zarejestrowanych jak i niezarejestrowanych w urzędzie pracy, posiadających...

PUP Zabrze - Praca w przemyśle motoryzacyjnym

Politechnika Śląska zaprasza do udziału w projekcie pn. Politechnika Śląska jako centrum badań w obszarze kształcenia na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego.

PUP Zabrze - Nowy projekt wspierajacy rodziców na rynku pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu informuje o projekcie "Nasze małe skarby - zwiększenie liczby miejsc w żłobku przy ul. Andersa 34 w Zabrzu".

PUP Żory - Kompleksowy program wsparcia osób niepełnosprawnych

Projekt TEKA ABSOLWENTA – Technologia – Efektywność – Kompetencje – Aktywizacja realizowany jest przez Fundację Aktywizacji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, której misją jest tworzenie przestrzeni...

PUP Żory - Projekt pn. "Nowe perspektywy. Szkolenia zawodowe szansą na uzyskanie zatrudnienia"

Firma "L.&P." Sp. z o.o. zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach zawodowych w ramach projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej "Nowe perspektywy".

PUP Chorzów - Projekt pn. "Niepełnosprawni na etacie"

Karkonoski Sejmik Osób Niepełnosprawnych jest realizatorem projektu pn. „Niepełnosprawni na etacie", realizowanego w ramach pilotażowego programu „Absolwent" współfinansowanego ze środków...

PUP Racibórz - Nabór do Jednostki Wojskowej w Żaganiu

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu uprzejmie informuje o prowadzonych rozmowach kwalifikacjach do zawodowej służby wojskowej w Jednostce Wojskowej nr 4071 w Żaganiu.

PUP Rybnik - Centrum Wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku zachęca do zapoznania się z projektem Ministerstwa Zdrowia, realizowanym przez Fundację ITAKA pn. "Centrum Wsparcia".

PUP Gliwice - Baza CV – zwiększ swoje szanse na zatrudnienie

Strona internetowa Powiatowego Urzędu Pracy w Gliwicach stwarza możliwość dodania przez osobę poszukującą zatrudnienia swojego życiorysu zawodowego (CV) do ogólnej Bazy CV, z której może skorzystać...

PUP Katowice - Szkolenia indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach ogłasza nabór wniosków osób bezrobotnych o przeszkolenie w trybie indywidualnym oraz wniosków o sfinansowanie kosztów egzaminu lub uzyskania licencji w ramach...

PUP Racibórz - Projekt pn. "Kuźnia Kompetencji Kluczowych" - kursy językowe

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu zaprasza do udziału w projekcie pn. "Kuźnia Kompetencji Kluczowych", w ramach którego przewidziano kursy językowe.

Migrant.Info – przydatne informacje dla pracodawców, którzy chcą zatrudnić cudzoziemców

W ramach specjalnego projektu pracodawcy, którzy już zatrudniają lub zamierzają w najbliższym czasie zatrudnić cudzoziemców, mogą liczyć na szerokie wsparcie informacyjne.

Migrant.Info – bezpłatna pomoc migrantom w Polsce

Celem projektu jest ułatwianie integracji obywateli państw trzecich poprzez zwiększanie ich świadomości na temat praw i obowiązków w Polsce.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?