Twoje zapytanie zostało pomyślnie wykonane.

Treść z Zawartość powroty-regiony-łódzkie .

PUP Bełchatów - Nabór wniosków o przyznanie środków z KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z KFS na finansowanie kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawcy.

PUP Bełchatów - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie informuje o naborze wniosków o przyznanie środków z KFS

PUP Bełchatów - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie informuje o naborze wniosków o sfinansowanie szkoleń w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

PUP Piotrków Trybunalski - Program specjalny pn. "Kobieta - Praca - Możliwości II"

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczyna realizację programu specjalnego pn. „Kobieta – Praca – Możliwości II" w okresie 1.03.2019 r. - 31.01.2020 r.

PUP Piotrków Trybunalski - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim przypomina, że w okresie od 8.04.2019 r. do 12.04.2019 r. będzie przyjmował wnioski od osób bezrobotnych zainteresowanych podjęciem działalności...

PUP Łódź - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi informuje o naborze wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Łodzi (IV)".

PUP Skierniewice - Wydawanie dokumentów PIT-11

Powiatowy Urząd Pracy w Skierniewicach informuje, iż od 23 stycznia, w pokoju 20, wydawane są dokumenty PIT-11 dla osób bezrobotnych.

PUP Bełchatów - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie informuje o naborze wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Rekrutacja personelu na rynku pracownika

W ostatnim czasie w Polsce sporo mówi się o tzw. rynku pracownika, co w praktyce oznacza, że nie pracodawcy, ale pracownicy mogą być bardziej wymagający w podejmowaniu decyzji dla kogo pracować.

PUP Gliwice - Pomocnicze wzory dokumentów związanych z pracą

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach informuje, że pomocnicze wzory dokumentów związanych z ubieganiem się o zatrudnienie, nawiązaniem, zmianą oraz ustaniem stosunku pracy znajdują się na stronie...

PUP Łódź - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi informuje, że decyzją Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej otrzymał środki rezerwy KFS na finansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców w...

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?