PUP Białystok - Staż w ramach "Programu 30+"

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku przypomina o trwającym naborze wniosków o zorganizowanie stażu w ramach projektu partnerskiego „Program 30+" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu...

PUP Białystok - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku informuje, że w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie białostockim i powiecie miasto Białystok (IV)" Program...

PUP Mińsk Mazowiecki - Szkolenia indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim informuje, że aktualnie prowadzony jest nabór wniosków o skierowanie na szkolenie indywidualne.

PUP Mińsk Mazowiecki - Wolne środki PFRON na aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnościami

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim dysponuje wolnymi środkami Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na aktywizację zawodową osób z niepełnosprawnościami zarejestrowanych...

PUP Mława - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Mławie informuje o naborze wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej.

PUP Myszków - Nabór wniosków z rezerwy Funduszu Pracy dla osób bezrobotnych w wieku 45+

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie rozpoczyna realizację programu finansowanego z rezerwy Funduszu Pracy kierowanego do osób bezrobotnych w wieku powyżej 45. roku życia.

PUP Międzychód - ABC Funduszy Europejskich - aplikowanie o środki unijne dla początkujących

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nowym Tomyślu organizuje spotkanie pt. "ABC Funduszy Europejskich - aplikowanie o środki unijne dla początkujących"

PUP Międzychód - Staże w ramach WRPO

Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie prowadzi nabór wniosków o organizację staży w ramach projektu pn. „Aktywizacja zawodowa osób bezrobotnych i poszukujących pracy w powiecie międzychodzkim (IV)".

PUP Międzychód - Staże w ramach POWER

Powiatowy Urząd Pracy w Międzychodzie prowadzi nabór wniosków o organizację staży w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie międzychodzkim (IV)".

PUP Łowicz - Mikropożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej

Polska Fundacja Przedsiębiorczości (PFP) w dniu 3 października 2017 roku podpisała Umowę Operacyjną z Bankiem Gospodarstwa Krajowego (MFF) w wysokości 7 mln złotych.

PUP Lublin - Spotkania informacyjne dotyczące aktualnych potrzeb rynku pracy

Serdecznie zapraszamy osoby do 30 r.ż. na spotkania informacyjne dotyczące aktualnych potrzeb rynku pracy, w tym możliwości odbycia szkoleń i staży zawodowych organizowanych w powiatowym urzędzie...

PUP Strzelce Krajeńskie - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich informuje o naborze wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej dla osób w wieku 30 lat i więcej.

PUP Strzelce Krajeńskie - Spotkanie dotyczące bonów szkoleniowych

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich uprzejmie informuje, że w dniu 30.05.2018 r. o godz. 14.00 w Urzędzie Miejskim (sala nr 1) odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Agencji Rozwoju...

PUP Strzelce Krajeńskie - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Strzelcach Krajeńskich informuje, że w okresie od 16.05.2018 r. do 25.05.2018 r. w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie...

PUP Września - Nabór wniosków o przyznanie bonu szkoleniowego w ramach projektu POWER

Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu szkoleniowego w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wrzesińskim (IV).

PUP Września - Nabór wniosków o przyznanie środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu POWER

Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie...

PUP Września - Nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie w ramach projektu POWER

Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie w ramach projektu "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie wrzesińskim (IV)".

PUP Kutno - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Kutnie informuje o naborze wniosków o sfinansowanie szkoleń pracodawcy i pracowników ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?