Treść z Zawartość powroty-regiony-śląskie .

PUP Zabrze - Projekt pn. "Stop and Go - adaptacja innowacyjnej metody poradnictwa kariery"

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu we współpracy z Fundacją Imago zaprasza osoby bezrobotne do udziału w projekcie "Stop and Go - adaptacja innowacyjnej metody poradnictwa kariery".

PUP Zabrze - Program Specjalny - "Droga do zatrudnienia III"

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu zaprasza do udziału w Programie Specjalnym pn. "Droga do zatrudnienia III".

PUP Zabrze - Projekt pn. "Zacznij i Ty - kompleksowe programy wsparcia dla osób bezrobotnych"

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu zaprasza do udziału w projekcie pn. „Zacznij i Ty – kompleksowe programy wsparcia dla osób bezrobotnych".

PUP Zabrze - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu ogłasza nabór wniosków w sprawie przyznawania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej, w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

PUP Zabrze - Spotkanie informacyjne dla przyszłych przedsiębiorców

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu zaprasza osoby zainteresowane otrzymaniem jednorazowych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej na spotkanie informacyjne dotyczące wypełnienia wniosku.

PUP Zabrze - Rekrutacja do wyjazdu na wolontariat europejski (EVS)

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Przedsiębiorczego prowadzi aktualnie rekrutację osób chętnych do wyjazdu na wolontariat europejski (EVS).

PUP Gliwice - Nabór wniosków w ramach KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z KFS na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców

PUP Jastrzębie Zdrój - Nabór wniosków o zorganizowanie staży

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu –Zdroju ogłasza nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych.

PUP Jastrzębie Zdrój - Nabór wniosków na doposażenie stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju informuje, iż prowadzi nabór wniosków na wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

PUP Katowice - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach ogłasza nabór wniosków o staż w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Katowice (IV)”.

PUP Katowice - Praca dla opiekunów w schroniskach dla osób bezdomnych

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów na stanowiska opiekunów w schroniskach dla osób bezdomnych.

PUP Katowice - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach ogłasza nabór wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej.

PUP Chorzów - Projekt dla MMŚP pn. „Ze strategią, bez stresu do rynkowego sukcesu”

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Bytomiu w partnerstwie z Grupą Gumułka – Euroedukacja Sp. z o.o. realizuje projekt pn. „Ze strategią, bez stresu do rynkowego sukcesu".

PUP Chorzów - Prościej, taniej e-akta - bezpłatne szkolenia ZUS Chorzów

Jesteś pracodawcą i chciałbyś uniknąć uciążliwości związanych z prowadzeniem papierowej dokumentacji pracowniczej? Zapisz się na bezpłatne szkolenie w Oddziale ZUS w Chorzowie.

PUP Chorzów - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie ogłasza nabór wniosków o sfinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

PUP Chorzów - Projekt pn. "50 na PLUS"

Masz ukończony 50. rok życia? Weź udział w stażach z gwarancją zatrudnienia lub rozpocznij zatrudnienie w ramach prac interwencyjnych!

PUP Cieszyn - Plan szkoleń grupowych

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie przedstawia plan szkoleń grupowych, przewidzianych do realizacji w 2019 r.

PUP Cieszyn - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie informuje o naborze wniosków o sfinansowanie szkoleń ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

PUP Cieszyn - Bon zatrudnieniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie prowadzi nabór wniosków o przyznanie bonu zatrudnieniowego dla osób bezrobotnych do 30. roku życia, w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających...

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?