Treść z Zawartość powroty-regiony-śląskie .

PUP Gliwice - Nabór wniosków w ramach KFS

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach ogłasza nabór wniosków o przyznanie środków z KFS na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców

PUP Jastrzębie Zdrój - Nabór wniosków o zorganizowanie staży

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu –Zdroju ogłasza nabór wniosków o zawarcie umowy o zorganizowanie stażu dla osób bezrobotnych.

PUP Jastrzębie Zdrój - Nabór wniosków na doposażenie stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju informuje, iż prowadzi nabór wniosków na wyposażenie lub doposażenie stanowiska pracy dla skierowanego bezrobotnego.

PUP Katowice - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach ogłasza nabór wniosków o staż w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w mieście Katowice (IV)”.

PUP Katowice - Praca dla opiekunów w schroniskach dla osób bezdomnych

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Katowicach poszukuje kandydatów na stanowiska opiekunów w schroniskach dla osób bezdomnych.

PUP Katowice - Dotacje na założenie firmy

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach ogłasza nabór wniosków o jednorazowe środki na podjęcie działalności gospodarczej.

PUP Chorzów - Projekt dla MMŚP pn. „Ze strategią, bez stresu do rynkowego sukcesu”

Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Bytomiu w partnerstwie z Grupą Gumułka – Euroedukacja Sp. z o.o. realizuje projekt pn. „Ze strategią, bez stresu do rynkowego sukcesu".

PUP Chorzów - Prościej, taniej e-akta - bezpłatne szkolenia ZUS Chorzów

Jesteś pracodawcą i chciałbyś uniknąć uciążliwości związanych z prowadzeniem papierowej dokumentacji pracowniczej? Zapisz się na bezpłatne szkolenie w Oddziale ZUS w Chorzowie.

PUP Chorzów - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie ogłasza nabór wniosków o sfinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego kosztów kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców.

PUP Chorzów - Projekt pn. "50 na PLUS"

Masz ukończony 50. rok życia? Weź udział w stażach z gwarancją zatrudnienia lub rozpocznij zatrudnienie w ramach prac interwencyjnych!

PUP Cieszyn - Plan szkoleń grupowych

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie przedstawia plan szkoleń grupowych, przewidzianych do realizacji w 2019 r.

PUP Cieszyn - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie informuje o naborze wniosków o sfinansowanie szkoleń ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

PUP Cieszyn - Bon zatrudnieniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie prowadzi nabór wniosków o przyznanie bonu zatrudnieniowego dla osób bezrobotnych do 30. roku życia, w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających...

PUP Cieszyn - Nieodpłatna pomoc prawna w powiecie cieszyńskim

Zgodnie z Ustawą z dnia 5 sierpnia 2015 roku o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej, w powiecie cieszyńskim jest udzielana nieodpłatna pomoc...

PUP Cieszyn - Projekt pn. "Pożyczka na start"

Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości informuje o nowym produkcie: "Pożyczka na start", który skierowany jest do osób planujących uruchomić działalność gospodarczą na terenie...

PUP Cieszyn - Roboty publiczne

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie ogłasza nabór wniosków o organizację robót publicznych finansowanych ze środków Funduszu Pracy.

PUP Cieszyn - Nabór na szkolenie

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie zaprasza na szkolenie pn. „Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem specjalizowanych z uprawnieniami UDT".

PUP Cieszyn - Roboty publiczne

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie ogłasza nabór wniosków o organizację robót publicznych finansowanych ze środków Funduszu Pracy.

PUP Jastrzębie-Zdrój - Bony szkoleniowe

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju informuje, że w okresie od 11.02 do wyczerpania limitu środków prowadzony będzie nabór wniosków o przyznanie bonu szkoleniowego dla osób do 30. roku życia.

PUP Jastrzębie-Zdrój - Prace interwencyjne

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju prowadzi nabór wniosków o organizację prac interwencyjnych.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?