Treść z Zawartość powroty-regiony-podlaskie .

PUP Suwałki - Prace interwencyjne w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego (RPO)

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach w dalszym ciągu przyjmowane są wnioski o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych powyżej 30. r. ż., w ramach projektu "Aktywizacja osób od 30....

PUP Białystok - Dotacje na założenie firmy

Jesteś osobą przedsiębiorczą i masz pomysł na własny biznes? Już 4 marca 2019 r. rusza nabór wniosków o dotację na podjęcie działalności gospodarczej!

PUP Suwałki - Dyżury specjalistów w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Białymstoku

28 lutego 2019 r. w godz. 11.00-14.00 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku (ul. Pogodna 22, sala nr 10) odbędzie się dyżur specjalistów pod hasłem „Zaplanuj swoją przyszłość...

WUP Białystok - Dyżury specjalistów - wydarzenie skierowane do osób powracających z zagranicy

28 lutego 2019 r. w godz. 11.00-14.00 w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku odbędzie się dyżur specjalistów pod hasłem „Zaplanuj swoją przyszłość zawodową po powrocie z zagranicy".

WUP Białystok - Warsztaty w lutym

Wojewódzki Urząd Pracy Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Białymstoku zapraszają na warsztaty dla osób bezrobotnych realizowane w lutym.

PUP Białystok - Dyżury pracowników Działu Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku informuje, że w roku 2019 dyżury pracowników Działu Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych będą się odbywały w ostatnie wtorki miesiąca w godz. od 15:30 do 16:30...

PUP Białystok - Wsparcie osób bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza do skorzystania z usług serwisu internetowego z poradami dla osób poszukujących pracy www.employear.com.

PUP Suwałki - Staż w ramach RPO WP

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach prowadzi nabór wniosków o organizację staży dla osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej.

PUP Suwałki - Prace interwencyjne w ramach RPO WP

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach prowadzi nabór wniosków o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych w wieku 30 lat i więcej.

PUP Suwałki - Staż w ramach POWER

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach prowadzi nabór wniosków o organizację staży dla osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat.

PUP Suwałki - Prace interwencyjne w ramach POWER

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach prowadzi nabór wniosków o pracodawców i przedsiębiorców o zorganizowanie prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat.

PUP Suwałki - Bon na zasiedlenie w ramach POWER

Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach prowadzi nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób bezrobotnych w wieku 18-29 lat.

PUP Suwałki - Nieodpłatna pomoc prawna od 1 stycznia 2019 r.

Od 1 stycznia 2019 roku, zgodnie z nowelizacją ustawy, usługi będą świadczone każdej osobie fizycznej, która złoży oświadczenie, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

PUP Suwałki - Nieodpłatna pomoc prawna

Od 1 stycznia 2019 roku, zgodnie z nowelizacją ustawy, usługi będą świadczone każdej osobie fizycznej, która złoży oświadczenie, że nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej.

Rekrutacja personelu na rynku pracownika

W ostatnim czasie w Polsce sporo mówi się o tzw. rynku pracownika, co w praktyce oznacza, że nie pracodawcy, ale pracownicy mogą być bardziej wymagający w podejmowaniu decyzji dla kogo pracować.

PUP Gliwice - Pomocnicze wzory dokumentów związanych z pracą

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach informuje, że pomocnicze wzory dokumentów związanych z ubieganiem się o zatrudnienie, nawiązaniem, zmianą oraz ustaniem stosunku pracy znajdują się na stronie...

PUP Białystok - Projekt pn. „Razem Przeciw Ograniczeniom - Współpraca zapewni Pracę (V)"

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku przypomina, że obecnie są prowadzone nabory wniosków na różne formy wsparcia w ramach projektu pn. „Razem Przeciw Ograniczeniom – Współpraca zapewni Pracę (V)"...

PUP Białystok - Aktywizacja osób młodych

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku informuje, że od 3 stycznia 2019 r. rozszerza rekrutację wniosków o wsparcie w ramach projektu pn. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie...

PUP Białystok - Nabory wniosków w ramach Funduszu Pracy na rok 2019

Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku informuje, że nabory wniosków na poszczególne formy wsparcia w ramach Funduszu Pracy planowane są na II kwartał 2019 r.

WUP Białystok - Praca na wakacje w Niemczech

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku zaprasza osoby zainteresowane podjęciem pracy wakacyjnej na terenie Niemiec w gastronomii i hotelarstwie do udziału w rekrutacji.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?