Treść z Zawartość powroty-regiony-małopolskie .

PUP dla Powiatu Nowosądeckiego - Priorytety wydatkowania środków KFS w 2019 roku

Urząd Pracy zaprasza do zapoznania się z informacją na temat priorytetów oraz kierunkowymi wytycznymi dla urzędów pracy w zakresie wydatkowania środków KFS w 2019 roku.

PUP dla Powiatu Nowosądeckiego - Projekt "Dobry Czas na Adaptację do Zmian"

Jesteś osobą zwolnioną z przyczyn nie dotyczących pracownika, przewidzianą do zwolnienia, zagrożoną zwolnieniem lub odchodzisz z rolnictwa? Mieszkasz, pracujesz lub uczysz się na terenie...

Rekrutacja personelu na rynku pracownika

W ostatnim czasie w Polsce sporo mówi się o tzw. rynku pracownika, co w praktyce oznacza, że nie pracodawcy, ale pracownicy mogą być bardziej wymagający w podejmowaniu decyzji dla kogo pracować.

PUP Gliwice - Pomocnicze wzory dokumentów związanych z pracą

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach informuje, że pomocnicze wzory dokumentów związanych z ubieganiem się o zatrudnienie, nawiązaniem, zmianą oraz ustaniem stosunku pracy znajdują się na stronie...

PUP Powiat Nowosądecki - Wypłaty zasiłków w 2019 r.

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego informuje o zasadach wypłat zasiłków dla osób bezrobotnych w roku 2019.

PUP Wadowice - Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Już 12 listopada 2018 roku rozpocznie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, czyli największe na świecie „święto przedsiębiorczości".

PUP Tarnów - Bezpłatne szkolenia organizowane przez tarnowski oddział ZUS

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie przedstawia harmonogram bezpłatnych szkoleń organizowanych przez Oddział ZUS w Tarnowie, w II kwartale 2018 roku.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?