Treść z Zawartość powroty-regiony-mazowieckie .

PUP Piaseczno - Spotkanie z pracodawcą

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie zaprasza do udziału w giełdzie pracy organizowanej w związku z realizacją oferty pracy skierowanej do osób bezrobotnych w wieku do 30. roku życia.

PUP Piaseczno - Warsztaty ABC Przedsiębiorczości

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie informuje, iż od 27.03.2019 r. będzie prowadził zapisy na warsztaty "ABC Przedsiębiorczości" skierowane do osób planujących rozpocząć działalność gospodarczą.

PUP Piaseczno - XXII Ogólnopolskie Targi Pracy w Kielcach

Miejski Urząd Pracy w Kielcach organizuje XXII Ogólnopolskie Targi Pracy w dniu 16.04.2019 r.

PUP Piaseczno - Projekt pn. "Graduaton" dla osób z niepełnosprawnościami

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie realizuje projekt pn. "Graduaton" skierowany do osób z niepełnosprawnościami.

PUP Wyszków - Szkolenia indywidualne w ramach RPO WM

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje o naborze wniosków o skierowanie na szkolenie wskazane przez osobą bezrobotną, tzn. szkolenia indywidualne w ramach RPO WM.

PUP Wyszków - Szkolenia indywidualne w ramach POWER

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje o naborze wniosków o skierowanie na szkolenie wskazane przez osobą bezrobotną, tzn. szkolenia indywidualne.

PUP Wyszków - Bony szkoleniowe

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie informuje o naborze wniosków o bony szkoleniowe.

PUP Przasnysz - Nabory wniosków na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu informuje o aktualnych terminach naborów wniosków na podjęcie działalności gospodarczej.

PUP Przasnysz - Aktywizacja osób powyżej 30. r.ż.

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu prowadzi nabór wniosków na aktywne formy wsparcia w ramach programu: „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i więcej pozostających bez pracy w powiecie przasnyskim (III)".

PUP Przasnysz - Nabór wniosków na aktywne formy wsparcia

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu prowadzi nabór wniosków na aktywne formy z programu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie przasnyskim (III)".

PUP Przasnysz - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu zaprasza pracodawców do składania wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w terminie 4-6.03.2019 r.

PUP Radom - Informacja o PIT-11

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu informuje, że informację o przychodach z innych źródeł oraz o dochodach i pobranych zaliczkach na podatek dochodowy PIT-11 dla osób pobierających świadczenia w 2018...

MUP Płock - Wykaz porad grupowych i spotkań informacyjnych

Miejski Urząd Pracy w Płocku przedstawia wykaz porad grupowych i spotkań informacyjnych przewidzianych do realizacji w I kwartale 2019 r.

Rekrutacja personelu na rynku pracownika

W ostatnim czasie w Polsce sporo mówi się o tzw. rynku pracownika, co w praktyce oznacza, że nie pracodawcy, ale pracownicy mogą być bardziej wymagający w podejmowaniu decyzji dla kogo pracować.

PUP Gliwice - Pomocnicze wzory dokumentów związanych z pracą

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach informuje, że pomocnicze wzory dokumentów związanych z ubieganiem się o zatrudnienie, nawiązaniem, zmianą oraz ustaniem stosunku pracy znajdują się na stronie...

UP m.st. Warszawa - Nabory wniosków

Urząd Pracy m.st. Warszawy uprzejmie informuje, że z dniem. 2.01.2019 r. rozpoczęły się nabory wniosków niżej wymienionych usług i instrumentów rynku pracy:

PUP Płock - Projekt pn. "Od Studenta do Specjalisty"

Fundacja Sustinae zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

PUP Wołomin - Porada grupowa pn. "Aktywne poszukiwanie pracy"

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie zaprasza do udziału w poradzie grupowej pn. "Aktywne poszukiwanie pracy".

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?