Treść z Zawartość powroty-regiony-mazowieckie .

MUP Płock - Filia Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Płocku zaprasza na bezpłatne warsztaty „Zarządzanie sobą w czasie”

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Płocku zaprasza na bezpłatne zajęcia warsztatowe „Zarządzanie sobą w czasie", które obędą się w 26 lutego br. w...

PUP Białobrzegi - Refundacja kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach prowadzi nabór wniosków o refundację kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy.

PUP Białobrzegi - Bon na zasiedlenie

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach prowadzi nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie.

PUP Białobrzegi - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Białobrzegach prowadzi nabór wniosków o sfinansowanie szkoleń ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

PUP Radom - Informacja o PIT-11

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu informuje, że informację o przychodach z innych źródeł oraz o dochodach i pobranych zaliczkach na podatek dochodowy PIT-11 dla osób pobierających świadczenia w 2018...

MUP Płock - Wykaz porad grupowych i spotkań informacyjnych

Miejski Urząd Pracy w Płocku przedstawia wykaz porad grupowych i spotkań informacyjnych przewidzianych do realizacji w I kwartale 2019 r.

MUP Płock - Bon na zasiedlenie

Miejski Urząd Pracy w Płocku od 1 lutego 2019 r. ogłasza nabór wniosków o przyznanie bonu na zasiedlenie dla osób do 30. roku życia w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

PUP Wołomin - Aktywacja społeczna rodzin posiadających dzieci niepełnosprawne na terenie powiatu wołomińskiego

Projekt uwzględnia wieloetapowe wsparcie w zakresie warsztatowym i specjalistycznym i jest niejako kontynuacją dobrych praktyk projektu prowadzonego przed kilku laty przez Fundację Dzieci-Dzieciom...

Rekrutacja personelu na rynku pracownika

W ostatnim czasie w Polsce sporo mówi się o tzw. rynku pracownika, co w praktyce oznacza, że nie pracodawcy, ale pracownicy mogą być bardziej wymagający w podejmowaniu decyzji dla kogo pracować.

PUP Gliwice - Pomocnicze wzory dokumentów związanych z pracą

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach informuje, że pomocnicze wzory dokumentów związanych z ubieganiem się o zatrudnienie, nawiązaniem, zmianą oraz ustaniem stosunku pracy znajdują się na stronie...

UP m.st. Warszawa - Nabory wniosków

Urząd Pracy m.st. Warszawy uprzejmie informuje, że z dniem. 2.01.2019 r. rozpoczęły się nabory wniosków niżej wymienionych usług i instrumentów rynku pracy:

PUP Płock - Projekt pn. "Od Studenta do Specjalisty"

Fundacja Sustinae zaprasza osoby z niepełnosprawnościami do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

PUP Wołomin - Porada grupowa pn. "Aktywne poszukiwanie pracy"

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie zaprasza do udziału w poradzie grupowej pn. "Aktywne poszukiwanie pracy".

PUP Radom - Targi pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu Filia w Pionkach, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Radomiu oraz Młodzieżowe Centrum Kariery w Pionkach zapraszają na targi pracy.

UP m.st. Warszawa - Giełda pracy

UP m.st. Warszawa i Auchan Warszawa Ursynów zapraszają na giełdę pracy, która odbędzie się 22 maja 2018 r. w siedzibie Urzędu Pracy m.st. Warszawy przy ul. Ciołka 10a, sala nr 221.

PUP Przasnysz - Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Przasnyszu zaprasza pracodawców do składania wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w terminie 7-9.05.2018 r.

Kariera IT w Warszawie

Już 24 marca w sobotę zapraszamy na kolejną edycję Kariera IT dla województwa mazowieckiego! Tym razem spotykamy się w nowym miejscu, w Sangate Hotel Airport (ul Komitetu Obrony Robotników 32)....

PUP Wyszków - Nabór wniosków o staż

Powiatowy Urząd Pracy w Wyszkowie prowadzi nabór wniosków o staż.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?