Treść z Zawartość powroty-regiony-lubelskie .

PUP Włodawa - Nabór do projektu pt. „Zwiększenie szans na zatrudnienie (V)"

Powiatowy Urząd Pracy we Włodawie ogłasza nabór do projektu pt. „Zwiększenie szans na zatrudnienie osób znajdujących się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy oraz odchodzących z rolnictwa...

PUP Chełm - Aktywizacja osób młodych

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie zaprasza do udziału w projekcie, w ramach którego przewidziano nabór wniosków o staż dla bezrobotnych mężczyzn w wieku do 30. r.ż.

PUP Chełm - Projekt pn. "Nowy start - lepsze jutro (V)"

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie zaprasza do udziału w projekcie, w ramach którego przewidziano nabór wniosków o staż.

Rekrutacja personelu na rynku pracownika

W ostatnim czasie w Polsce sporo mówi się o tzw. rynku pracownika, co w praktyce oznacza, że nie pracodawcy, ale pracownicy mogą być bardziej wymagający w podejmowaniu decyzji dla kogo pracować.

PUP Chełm - Nabór na bezpłatne szkolenie pn. "Technolog robót wykończeniowych..."

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie prowadzi nabór wniosków na bezpłatne szkolenie pn. "Technolog robót wykończeniowych w budownictwie z modułem utylizacji odpadów budowlanych" w ramach projektu RPO...

PUP Chełm - Nabór na bezpłatne szkolenie pn. "Prawo jazdy kat. D do B..."

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie prowadzi nabór wniosków na bezpłatne szkolenie pn. "Prawo jazdy kat. D do B z modułem kwalifikacji wstępnej przyspieszonej w zakresie prawa jazdy kat. D".

PUP Chełm - Nabór na bezpłatne szkolenie pn. "Sprzedawca" dla osób 30+

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie prowadzi nabór wniosków na bezpłatne szkolenie pn. "Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej i komputera w ramach certyfikatu ECDL (BASE)".

PUP Chełm - Nabór na bezpłatne szkolenie pn. "Kosmetyczka"

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie prowadzi nabór wniosków na bezpłatne szkolenie pn. "Kosmetyczka" z egzaminem czeladniczym.

PUP Chełm - Nabór na bezpłatne szkolenie pn. "Operator koparkoładowarki"

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie prowadzi nabór wniosków na bezpłatne szkolenie pn. "Operator koparkoładowarki - wszystkie typy - kl. III".

PUP Chełm - Nabór na bezpłatne szkolenie pn. "Prawo jazdy kat. C..."

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie prowadzi nabór wniosków na bezpłatne szkolenie pn. "Prawo jazdy kat. C z modułem kwalifikacji wstępnej przyspieszonej w zakresie prawa jazdy kat. C".

PUP Chełm - Nabór na bezpłatne szkolenie pn. "Prawo jazdy kat. D..."

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie prowadzi nabór wniosków na bezpłatne szkolenie pn. "Prawo jazdy kat. D z modułem kwalifikacji wstępnej przyspieszonej w zakresie prawa jazdy kat. D".

PUP Chełm - Nabór na bezpłatne szkolenie pn. "Sprzedawca..."

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie prowadzi nabór wniosków na bezpłatne szkolenie pn. "Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej i komputera w ramach certyfikatu ECDL (BASE).

Wymiary migracji - II Ogólnopolska Konferencja Naukowa

Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Ekonomiczne, kulturowe i społeczne wymiary migracji" to inicjatywa podejmująca rozważania związane z szeroko pojętymi aspektami dotyczącymi polityki migracyjnej...

PUP Chełm - Nabór na bezpłatne szkolenie pn. "Wizażystka"

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmie prowadzi nabór wniosków na bezpłatne szkolenie pn. "Wizażystka", zakończone egzaminem czeladniczym.

PUP Gliwice - Pomocnicze wzory dokumentów związanych z pracą

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach informuje, że pomocnicze wzory dokumentów związanych z ubieganiem się o zatrudnienie, nawiązaniem, zmianą oraz ustaniem stosunku pracy znajdują się na stronie...

PUP Włodawa - Nabór do służby przygotowawczej w 2019 roku

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Chełmie informuje, że prowadzi nabór do służby przygotowawczej na styczeń 2019 r.

Nie masz czasu na doczytanie artykułu do końca?

Kod QR

Zrób zdjęcie
lub zapisz jego kod QR!

Czym jest kod QR?